reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny - kiedy, gdzie? zdjęcia ......

reklama
no- piekna mama (super fryzurka:-) )i córeczka tez piekna:tak: - jaka mama taka córaka:-) :-) :-)
Dorotko- i co wygodnie było w lokalu na chcrzcinach??
my sie jeszcze zastanawiamy czy lokal czy dom- bo u nas bedzie tylko 12 os+3ka dzieci...a co zrobiłas z Olenka w lokalu- bo ja sie martwie ze nie bedzie gdzie połozyc Sarenki w lokalu....a Wiktorkowi tez robiłas w lokalu czy domku chrzciny?masz teraz porównanie?
 
Dziękuje kochane ;-)

meggi poprzednio gości przyjęłam w domu (to było w dzień śmierci naszego kochanego papieża JP II
[*]
[*]). Jakoś się pomieściliśmy w domu, ale troche ciasno nam było. Pomimo że w kuchni rządził mój kolega kucharz, to jednak trzeba było wszystkiego dopilnować, zakupy, itp.
Teraz było dla mnie bardziej komfortowo. Przyszliśmy na gotowe, wszystko podano, posprzatano po nas.
Jeśli chodzi o Olę, to udostepniono nam jeden pokój, gdzie mogłam ją przewinąć i nakarmić. Wzięliśmy ze sobą wózek aby mogła przy nas na sali spać, ale w rezultacie w rogu sali było zsunięte 8 krzeseł (po cztery) gdzie Wikuś mógł się zdrzemnąć i Ola leżała w tym wkładzie z wóżka.
Ale meggi przy tej ilości gości mnoże uda Ci się ich pomieścić w domu, decyzja należy do Ciebie :-) :-)
 
Wczoraj nasz synek zostal ochrzczony :-)Robilismy przyjecie na 9 osob wdomu. Kuba strasznie sie umeczyl taka iloscia osob i wieczorem byl strasznie mearudny i nie mogl zasnac.
 
oj, śliczne wdzianko...rzeczywiście wygląd Aniołka...ja aż się boję Nuny chrzcin...ona nie jest zbyt gościnna a będziemy mieć sporo ludzi...niestety, mój mąż ma czworo rodzeństwa ja ja dwoje...+ ich rodziny, nasi rodzice:szok:och...aż się boję brrr
 
Właśnie dostałam ofertę od szefowej restauracj w której chcemy zrobić chrzciny.
Będzie 2 daniowy obiad, potem tort śmietanowy z truskawkami, na stołach 2 rodzaje sałatek (feta i z kurczaka z ananasem) oraz mięsa pieczone, wieczorem barszczyk z pasztecikiem. Do picia na 40 osób w cenia 3*napój 1,5l., 3*sok i 3* woda niegazowana i chce od osoby 92 zł. (nadmieniam, że kawa i herbata dodatkowo płatne). Przesadziła, nieuważacie??? A ile Was wyniosło od osoby w lokalu??
 
Pola u nas dość podobne menu było. Nam za osobę wyszło koło 60 zł, ale oprócz tego tort i ciasto (sami kupiliśmy w cukierni), ale doliczając ciasto i alkohol :-p to prawie 100zł/osobę
Najpierw obiad dwudaniowy z kompotem;
deser (ciasto i tort nasze)
przystawki:trzy sałatki, wędliny+mięsa pieczone, koreczki śledziowe, jajka w sosie;
danie kolacyjne (mięsko, frytki i surówka);
na koniec barszczyk z krokietem,
owoce,
napoje, soki, kawa, herbata (ile goście wypiją, tzn jeśli byłoby ponad jakąś ich normę to trzeba dopłacić).
Ale to w naszej miejscowej restauracji w Dukli, bo już w Krośnie więcej bym zapłaciła, a no i to co zostało spakowali do domu, bo przesadziliśmy z tymi przystawkami, ale przydało się w domu :tak:
Byliśmy bardzo zadowoleni bo mamy porównanie z poprzednich chrzcin robionych w domu. :happy:
 
My chrzścimy Hanusię 4 marca. Imprezkę robimy w domu. Będzie około 17 osób jeśli wszyscy się pojawią. Dziś jadę kupić jej ubranko z polarku, bo w kombinezonie swoim wygląda komicznie - jest na nią lekko przyszeroki :-)
Rany ile te ciuszki kosztują :szok: A co będzie jak zmienią podatek na odzież niemowlęcą z 7 na 22% ? Uderzą mamom po kieszeni :no:
 
reklama
Nineczka ja tylko body kupuje nowe w zasadzie. Ceny ubranek sa kosmiczne juz teraz a jakosc naszych polskich pozostawia wiele do zyczenia. Kupuje uzywane na allegro i jestem bardzo zadowolona :-)

Komplecik Kubusia do chrzcin jest bardzo fajny, spodenki na gumce i gora z kroliczkami. Kosztowal 90 zl (za calosc dalam 240 zl)
 
Do góry