reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny - kiedy, gdzie? zdjęcia ......

I my już po chrzścinach. :-)
BYło miło i kameralnie, tylko nasi rodzice, rodzeństwo i moja chrzestna z mężem. W Kościele Hania była baardzo spokojna, w ogóle nie płakała :-)
1) tuż po polaniu wodą główki - humor Hani nie opuszcza
2) śpię sobie słodko i nawet fałszujacy organista mi nie przeszkadza :cool2:
3) przed Kościołem - ojciec chrzestny (mój szwagier), ja, mój mąż, i mama chrzestna (moja najmłodsza siostra).
4) buzi dla cioteczek z BB
5) z rodzicami na imprezce
 
reklama
Śliczna Hania :-)
My sie chrzcimy za miesiac- na Wielkanoc...tez bedzie kameralnie- tylko obiad bedzie:-)
 
Ale fantastycznie wygladaly wszystkie dzieciaczki na chrzcinachmy mielismy 10grudnia ale nie wklejalam jeszcze zdjec
u nas bylo 6osob obiad zjedlismy w restauracji ale niestety pol rodziny mialo mi za zle ze nie chrzcilismy Martusi w Polsce:-( bylo im szkoda ze nie byli na chrzcie (nie dziwie sie) ale ja do tych przesadnych naleze:-p
 
My też chrzciliśmy 10 grudnia i również nie wklejałam zdjęć,jakoś mi się zapomniało chyba :zawstydzona/y:

Na pierwszym zdjęciu Oliwka w swoim wdzianku
Na drugim polewanko wodą
Na trzecim Oliwka + rodzice + chrzestni + xiądz
 
Hania zrobiła super całusną minke! I wogóle wyglądała super.
Martusia miała przepiękna sukienkę!!!!!!
A Oliwka tez uroczo wyglądała:tak:
a ja juz mam date slubu i chrztu: 14 kwietnia. Mam juz strój dla Konrada, przyszła chrzestna mu kupiła:-D troche za duzy ale na kwiecien będzie napewno dobry:tak:
 
Oliwka i Martusia ślicznie wyglądały...całuśne dziewczątka...szkoda że ich na żywo nie widziałam.
 
wow Sarenka jak już ładnie siedzi. My też chrzciliśmy w Wielkanoc. Kamyk się cieszył w kościele jak głupi, a jak ładnie śpiewał. zuch chłopak.
 
reklama
Do góry