reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny - kiedy, gdzie? zdjęcia ......

reklama
Pola extra foteczki:tak:a Ty na prawde wyglądałaś kwitnąco! widze że Majeczka też dostała taką łyżeczke ze swoim imieniem;-)
A zdjęcie jak maja zjada klocka rówieśnikowi jest zabójczo słodkie:-D
 
To doloze jeszcze pare naszych
Chrzciny2 - Ludzie - Niemowlaki - Fotosik.pl
Nie wiem czemu nie mam tylko fotek z moja mama.Musze poszukac.
Wjasniam, ze nad lozeczkiem pochylaja sie chrzesni, przed kosciolem z malym to ja z mezem(w czerwonej kurtce to ja), a kolejni trzymajacy to tesciowie.Mala istotka to oczywiscie LoLus:-)


 
Bodzinka, Sikoreczka - jakie to jeszcze maleństwa były! Takie malutkie niewiniątka :-D Śliczne fotki ślicznych rodzinek :tak:
 
dzieki dziewczyny od razu mi lepiej i macie racje:tak:
polu slicznie maja wyglada i widac ze z niej maly lobuziak:-)
bodzinka lolus jaki malutki slodki bobas :-)
sikoreczka przeslodka twoja corcia:-)
 
Sikoreczka super zdjecia. Slicznie Magdunka wygladala jak mala ksiezniczka.,Rzeczywiecie ceremonia chyba jeje nie przypadla do gustu sadzac po minkach.Widac, ze w domku juz bylo wszystko dobrze:-)Jak chrzcilismy malego to jedno dzieciatko tez caly czas plakalo.Ksiadz podszedl polozyl mu reke na glowce i natychmiast cisza, reke wzial i placz od nowa.


 
Pola zajefajne zdjęcia...no i ja gdybym nie widziała Cię na żywca to bym nie uwierzyła że ty to ty. śliczna rodzinka...całuski dla Majeczki
 
a u nas zaczynają się przygotowania do Chrzcin. mamy już listę gości i co kupić...szok!!!będzie 25 osób i robimy grilla. oby pogoda tylko dopisała...no i chrzciny za tydzień:szok:. to pierwsza impreza mojej organizacji:nerd::nerd::nerd::nerd:
 
reklama
Do góry