reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny - kiedy, gdzie? zdjęcia ......

Aniu super musialo byc!! gratuluje udanej imprezy! A Lila.....ona zostanie modelka mowie Ci!:tak::tak:Ty rowniez wygladalas slicznie.... jak zawsze :-)
 
reklama
acha...zapomnialam napisac ze masz swietny gust! Lila byla ubrana skormnie ale wygladala super! Mnie nie podobaja sie takie przesadnie zwydziwiane sukienki z tiulami kokardkami i koronkami razem
 
Wow Lilcia wyglądała CUDOWNIE!!!! Fryzurke miała przeurocza, najbardziej podobają mi sie te zdjecia w zieleni, a juz zdjecie miedzy choinkami z mamusią i tausiem (ach jak ona na niego patrzy) jest rewelacyjne. Ty Anii też wyglądałas pięknie:tak:
 
Aniiii super fotki, a Lilcia wyglądała zabójczo:-)Sa plusy chrzin jak dziecko jest juz wieksze, nasza Zuzia miała 6 tygodni i nic nie pamieta a na sesji u fotografa spała cały czas,a Lila ma piekna sesyje :-)
 
Lilka jest PRZECUDNA!!!
Właśnie to samo powiedziałam do męża, że chrzest takiej dużej panny, to zupełnie inna bajka. My mieliśmy chrzciny w Boże Narodzenie, ale też jakoś poszło ;-)
 
Aniu, SUUUUUUUUUUPER!!Cudnie wyglądacie!Wszyscy!A Lilcia jak zawsze - rozbraja mnie swoimi włoskami.No bo jakby nie patrzeć, ma włosy dłuższe ode mnie;-)
I zgadzam się z megusek, że pięknie Lilcia wyglądała, mimo że ubiór 'niekrzyczący'.No a fryzura...Po prostu bomba.
 
Cała rodzinka wygladała pięknie!
Lilcia miała śliczną sukienkę i fryzurkę:tak: Chodząca niewinność :happy2:
Szkoda, że u nas pogoda była marna. Zazdroszczę sesji z tak ważnego dnia.
 
lilcia przepieknie wygladala:tak:gratulacje :-)
a ja jeszcze przed chrzcinami dopiero ide zalatwiac w tym tygodniu zyczcie mi powodzenia w rozmowie z proboszczem:sorry2:
 
reklama
Do góry