reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny - kiedy, gdzie? zdjęcia ......

Lilcia w dniu chrztu śliczna jak aniołeczek :tak:, uczesanie pierwsza klasa. Anii super wyglądasz, nie wiem czy ja przegapiłam, ale zmieniłaś fryzurkę. Obie promieniejecie, dwie extra kobietki :-) Cieszę się że pogoda Wam dopisała i uroczystość się udała.

Ewa to powodzenia z załatwieniem sprawy.
 
reklama
po pierwsze dziękuję wszystkim za miłe słowa. to naprawdę miłe. wiem że żadna z was by nie ośmieliła się napisać że Lila brzydko wyszła ale i tak super się cieszę. ja jestem dumna z mojej istotki, była taka grzeczniutka, cudowna, uśmiechnięta i...śliczna. sukienka skromna bo ja również nie przepadam za wielkimi falbanami /aczkolwiek u innych dzieci mi to nie przeszkadza/, poza tym, nie stać mnie na droższą a ja z tych ludzi jestem co praktycznie patrzą na świat...no że jeszcze ją Lila założy...no i ja zawsze chciałąm aby chrzciny Lilki były jak ona będzie miała conajmniej pół roku. no bo wtedy dziecko czy uśmiechnie się do zdjęcia czy coś...w każdym bądź razie jest śmieszne...
Ewa współczuję rozmowy z proboszczem aczkolwiek u nas poszło gładko i szybko, byliśmy z Lilą a ona zawsze sprawia że dostajemy zniżki lub unikamy "zbędnych" pytań...także nawet dużo nie zapłaciliśmy bo 50 zł.ja powiedziałam że nie pracuję i więcej nie możemy. ale nieważne, Tobie życzę powodzenia bo w każdej parafii jest inaczej.
Dorotka tak zmieniłam fryzurę, mam o połowę krótsze włosy. tylko ty jedna zauważyłaś???
 
Anii-Lilka to nasza Listopadowa Miss Obiektywu! Jest REWELACYJNA. jej uśmiech powala. Jak ja zobaczyłam na fotkach to od razu i moja buźka się rozjaśniła.
Obydwoje z mężem wyglądaliście bardzo elegancko. Aż miło popatrzeć na tak piękną Rodzinę.
Ewa-uważam, że późniejsze chrzciny to duża frajda dla wszystkich. Dziecko wygląda lepiej a mama lepiej się czuje, niż kilka miesięcy wcześniej...
 
oby wszystko poszlo mi gladko bo nie mam ochoty na slowne potyczki z ksiedzem:baffled:a czem slubu koscielnego nie ma ...a wiem ze mnie to czeka oby mi nerwy wytrzymaly bo do pokornych nie naleze :angry:
 
reklama
Aniii Lilka wygladala przeslicznie, jak mala Krolewna.Zreszta cala rodzinka super:-)
Ewa bedzie dobrze.My tez nie mamy koscielnego, a chrzcilismy bez problemow i nic nie placilismy.Chrzesni dali pare groszy, ale tez symbolicznie tylko.


url=http://suwaczki.smyki.pl]
7488.jpg
[/url]
url=http://suwaczki.smyki.pl]
7485.jpg
[/url]
 
Do góry