reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny naszych pociech

dzikuska

Wrześniowe mamy'06
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2006
Postów
447
Miasto
K-K
wlasnie spac nie moge i sobie robie wydatki na pazdziernik :p i wiecie co zastanawiam sie ile ksiadz zwija za chrzest? byla juz ktoras sie pytac? u mnie sa chrzciny w ostatnia niedziele miesiaca wiec sie chyba na pazdziernik zalapie; chociaz ja to moge w ciazy do pazdziernika czlapac ::)
 
reklama
dzikuska pisze:
wlasnie spac nie moge i sobie robie wydatki na pazdziernik :p i wiecie co zastanawiam sie ile ksiadz zwija za chrzest? byla juz ktoras sie pytac? u mnie sa chrzciny w ostatnia niedziele miesiaca wiec sie chyba na pazdziernik zalapie; chociaz ja to moge w ciazy do pazdziernika czlapac  ::)
a czemu chcesz zaraz po porodzie chrzciny robic?
ja planuje chrzciny na kwiecien albo maj... a z tego co sie orientuje to wydatek około 400zł bynajmniej moja znajoma coś o tej sumie mowila, ale nie jestem pewna i to gdzies w kosciele na brodnie...
ja rowniez spac nie moge i sie bardzo zle czuje :(
 
Igorka będziemy chrzcić w Święta Bożego Narodzenia, to wyjątkowy czas i okazja , bo mąż ma urodziny w Wigilię .Tak więc wigilia , urodziny i chrzciny w jednym czasie to będzie świętowanie :)
 
dzikuska, to ty już urodziłaś, że chcesz chrzciny urządzać? przegapiłam coś? ::)
Szczerze przyznam, że jeszcze w ogóle o tym nie myślałam - bo tak naprawdę to to jest potrzebne chyba tylko babciom / dziadkom / ciotkom i nie mam zamiaru się śpieszyć ani przejmować.
Poczekają :)
 
Ja jeszcze nie urodziłam ale dla nas obojga z mężem chrzciny są bardzo ważne i planuję je zrobić jak najwcześniej!
 
moja fasolka jesio siedzi w brzusiu ale ma bardzo zapobiegliwą mamusie :D chce wiedziec na jaki koszt sie szykowac ::) ja tez chce jak najszybciej... ale kazdy decyduje sam :)
 
dokładnie Dzikuska to bardzo indywidualna decyzja... to trochę tak jak ze ślubem, każdy kładzie akcent na co innego i całe szczęście ...
 
Jeju my tu juz o chrzcinach :D
Jeśli chodzi o nas to wstępnie ustalilismy chrzciny w listopadzie na pewno nie wcześniej bo ja w październiku mam urodziny więc też trzeba zaprosić gości a raczej nie chcę robić razem tych imprez bo i tak teściowa dopiero wraca z USA w listopadzie i na pewno będziemy czekać na nią ;)
 
reklama
Ja bedechrzesna u siostry w grudniu,ale jeszcze nic niemaja. Nawet u księdza nie byli.N a co konkretnie te 400? Sam ksiądz czy juz ze zdjęciami i resztą?
 
Do góry