reklama

Chrzciny- przydatne informacje,porady-menu- zdjecia - BEZ KOMENTARZA

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2010' rozpoczęty przez sasanka.1, 27 Lipiec 2010.

1. sasanka.1

sasanka.1 Fanka BB :)

Czy myslicie juz o tym wydarzeniu :)

Jesli tak to w tym watku bedziemy mogly sie podzielic istotnymi informacjami takimi jak :
    -menu,
    - cenami imprez w lokalu
    - cenami za uroczystosc w kosciele
    - problemami z naszymi plebanami :)
    -wkleic zdjecia z uroczystosci naszych bobaskow :)
    i wiele innych

Ostatnia edycja: 27 Lipiec 2010
  2. tetina

tetina Fanka BB :)

ja narazie nei mam żadej chrzesnej bo w rodzinei sami faceci i u mnie i u M a przyjaciólka jest juz chrzesną u Oliwki... Wiec czekam z chrzcinami na lepsze czasy...

3. reklama
  4. Maruśka

Maruśka Fanka BB :)

a my nie chrzcimy

5. perla2212

perla2212 Fanka BB :)

my dopiero na wiosne! jak znajdziemy chrzestnego... :zawstydzona/y:

6. ewelad

ewelad Fanka BB :)

u nas będzie problematycznie- po pierwsze nie wiem, jak duże ksiądz będzie robił problemy, bo my grzesznicy bez ślubu, a po drugie u mnie albo opcja 2 matek chrzestnych, lub 1 chrzestna i jedna świadek chrztu, albo lipa będzie- nie wiem, co ksiądz na takie kombinacje, znajomi chrzcili bez slubu i było oki, ale u nas jeszcze te chrzestne ehhh zobaczymy

7. sasanka.1

sasanka.1 Fanka BB :)

Ja chrzciny planuje w PL i bede czekala az maz dojedzie do nas takze pewnie tez na wiosne w tym czasie moze upoluje chrzestnego :)

8. tetina

tetina Fanka BB :)

ewelad- my tez grzesznicy bez ślubu a u mnie wizja 2 tatusiów chrzesnych. Szkoda tylko ze te kościoły tak mało tolerancyjne :-D Powaznie to ksiadz by chyba zawału dostał. Wiec nic tylko trzeba ogłosic casting na crzesną. No i jeszcze jeden problem- M nie ma garnituru- ba- on nie lubi garniturów a jak pojdzie na chrzest? W jeansach?!:-D A i za dwa lata czeka mnie komunia Oliwki... To moze razem zrobię..hmm

tak wogóle z tego co widzę to polowanie na chrzesnych to dość popularny problem:-D jakoś nie czuję się z nim tak samotnie ;-)

9. ewelad

ewelad Fanka BB :)

tetina podobno czasami księża godzą się na dwoje chrzestnych tej samej płci, chociaż jest zapis, że jeden on i jedna ona:-) no zobaczymy, a co do wdzianka dla tatuśka, to mój akurat lubi garniaki, bo rzadko nosi i wie, że ja go lubię w takiej wersji :-D ale w zeszłym roku D był chrzestnym i on był w garniturze, a tatuś w jeansach i koszuli-to chyba zależy , w jakim klimacie imprezka- tam akurat po kościele był obiadek we włoskiej knajpce w luźnym, kamaralnym gronie

10. reklama
  11. Lapis_Lazuli

Lapis_Lazuli Mama Ma Mi

mój mąż był w dżinsach;-)-eleganckich, granatowych i nie spranych ale w dżinsach, do białej koszuli i krawata. Lubię go takiego-troszkę elegancki i troszkę na luzie.:tak:

12. kama

kama Fanka BB :)

nam odmowiono udzielenia chrztu i mojej i w meza parafii bo po cywilnym jestesmy.
    Maja bedzie ochrzczona w kosciele gdzie ksiedzem jest wujek najlepszego kumpla Mka-ten nie widzi zadnego problemu i stwierdzil ze przeciez ci ksieza nie krzywdza nas tym ze nie chca udzielic chrztu,tylko to dziecko.
    Tak wiec Maja bedzie ochrzczona 21.08.

Poleć forum