reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny- przydatne informacje,porady-menu- zdjecia - BEZ KOMENTARZA

My mamy już chrzestnych (mój brat i siostra M), z doświadczenia wiem, by wybrać sobie życzliwych ludzi z którymi ma się dobry kontakt. Najprawdopodobniej będziemy robić koniec września (czekamy na przeprowadzkę), chyba w domu zrobimy obiad i tyle
 
reklama
ewelad chrzcić będziemy w kościele na Teatralnym.W sumie po wstępnym rozeznaniu wychodzi na to,że ksiądz nie będzie robił problemów.Zna dobrze teściową bo to stara dewotka jest:-D
 
U nas tak jak u Tiffi, z doświadczenia wiemy, że najlepeij brać kogoś z bliskiej rodziny i będzi emoja siostra i brat M.
Najprawdopodobniej zrobimy w domu chrzciny, w sensie obiad itd., ale ja nie mam czasu i ochoty szykować i wyczaiłam z polecenia takiego kucharza, który wszystko szykuje w domu i podaje do stołu, bierze za os, ale nie wiem jeszcze ile, muszę do niego zadzwonić.

chcemy robić jakoś we wrześniu.
 
My robimy we wrześniu bo tak mój brat który będzie chrzestnym będzie miał urlop...niestety wcześniej nie udą mu się przyjechać do Polski...a co do obiadu to robimy w domku...
 
U nas chrzest planujemy na 19 września.Chrzestnymi będzie małżeństwo,więc zredukuje się liczba gości:)Jeszcze tylko rodzice i poczęstunek w domu,o szkoda kaski na lokal a wielkiej imprezy się z tego nie robi.Ważne aby diabełka wygonić:)
ubranko dla małego myślę,że na allegro kupię,bo naprawdę portfel świeci pustkami a na ten jeden raz szkoda setkę dać za ubranko.
Jakoś to będzie.
Z tego co wiem u nas w kościele mają sztywny cennik i koszt chrztu to 100zł.
 
My dzisiaj jedziemy do proboszcza może się zgodzi na tego mojego grzesznego brata co to ma ślub cywilny.
A ubranka żadnego specjalnego tez nie kupuje Francesco bedzie ubrany zwyczajnie.
A chrzciny chyba w jakimś lokalu obiad deser i koniec, nie wyobrażam sobie przygotowywać sama w domu, nawet bym nie umiała.
Ale najpierw muszę mieć chrzestnego bo jak się nie zgodzi proboszcz to chrzcin na razie nie będzie.
 
ja nawet nie wiem, ile u nas się płaci za chrzciny.. i nawet nie mam jeszcze daty ustalonej, a chcemy gdzieś za 2 tyg robić:zawstydzona/y: robimy w domu, mama mi pomoże w przygotowaniach (a raczej ja jej:-D). Z tego, co się doliczyłam, to będzie gdzieś z 12-14 osób plus Marcelek, plus dwójka dzieci.. nie wiem, jak my się pomieścimy w naszym mieszkanku..
 
my najprawdopodobniej chrzciny zrobimy 3 października,bo tak u nas robią w kościele w pierwszą niedzielę miesiąca,można wybrać też inną,ale i tak rodzinka w rozjazdach bo to okres urlopowy a w październiku wszyscy już będa na miejscu,a 3 maly się urodził to i 3 też będzie miał chrzciny
Imprezke zrobimy w lokalu jakimś,pójdzie becikowe :)) ja ledwo obiad zdąże przy małym zrobić a co dopiero impreze na ok.12 osób
a chrzestnymi będą moja siostra i jej chłopak,mój M nie ma nikogo na chrzestnego,same dziewczyny w rodzinie,a chłopak siostry się zgodził więc oki,mam nadzieję tylko ze będą z sobą na stałe i chnet się zaręczą :))
 
reklama
Do góry