reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny, roczek i inne uroczystości naszych pociech

reklama
Ewitko nie no ksiądz albo jakiś duchowny;-). Czekamy na zdjęcia.:-)

Aletko Misiaś wybierał?
 
u nas po imprezie juz, goscie byli do 22. solenizant podczas schodzenia sie gosci poszedl na spacer spac, bo caly dzien nic nie spal i juz zaczynal robic akcje, wiec m. poszedl z nim, co by nam gosci nie wykonczyl. kimnał sie jakies 30min, a tu juz goscie czekali, wiec dluzej spac nie mogl, zwlaszcza, ze jak m. przyjechal to zaraz ludzie zaczeli do wozka zagladac i kacper sie obudzil. i jak wszyscy zaczeli mu zyczenia skladac, dawac prezenty i ogolnie sie cieszyc to ten w ryk:-D. pozniej sie juz rozkrecil, doszedl do siebie i bylo ok. wybrał kasiazeczke za pierwszym razem, za drugim kieliszek i znow ksiazeczke:tak:
 
baloniki mam, swieczke na tort tez mam, serpentyny i czapki dla ghosci rowniez :-D Zaproszenia oczywiscie kupilam :zawstydzona/y:
Problem mam z bannererm z napisem "Happy Birthday" - macie jakis pomysl gdzie moglabym takie cos dostac??? Pytalam w trzech sklepach papierniczych i nic :-(

No i problem z tortem - pytalam w "Sowie" ale z tych wypasionych slicznych gotowych to robia torty na 16 osob (u nas bedzie najwyzej 7...). A szkoda bo w tym miesiacu robia m.in. taki z motywami morskimi :-(
Moze zamowic zwykly tort maly na 8 osob i bedzie na nim tabliczka z napisem "Roczek Jasia" czy cos w tym stylu..

aha - mam tez taka wybuchowa fontanne na tort :-D Przez pomylke kupilam dwie wiec jedna wyprobujemy :-D
 
Super że imprezy udane :-)

Ja wkurzona bo wiekszość cukierni zamknieta w piatek (robią sobie długi weekend) :wściekła/y:a przeciez od srody nie bedize ten tort stał do piatku i soboty :no: Więc musiałam zamówic w jedynej otwartej, ale nie taki jak chciałam :-(Do tego tez włąsnie robią tam torty "okazyjne" min od 2kg wiec to jest na ok 20 osób :szok: więc plany co do dwóch małych tortów (jeden na piatek jeden na sobotę, pamiętacie?) legły w gruzach :wściekła/y:Kurcze chciałam żeby to był taki jakiś tort "misio" itp, bo w końcu przecież roczek, a zamówiłam boisko piłki nożnej i teraz żałuję :angry: beznadziejne te projekty mieli... mogłam jeszcze pochodzic poszukać :-(
 
moze ten napis bylby na allegro, ale rozumiem, ze za pozno na to.GIRLANDA NA URODZINY " HAPPY BIRTHDAY " (359820527) - Aukcje internetowe Allegro

a tu nawet taniej
Girlandy HAPPY BIRTHDAY / urodziny party bal (363973410) - Aukcje internetowe Allegro
jedyne, co mi do glowy przychodzi to papierniczy, ale skoro tam nie maja to juz nie wiem.

jeszcze co do gosci to bylo 18osob doroslych i 3 maluszkow, w tym solenizancik. mialo byc 20osob plus 3 maluchow, ale pradziadkowie nie mogli przyjsc, bo babcia po zabiegu na oczy, a dziadek w kiepskiej kondycji.
 
O, no zapomniałam... Myszko ja też za cholercię nie mogę znaleźć takiej girlandy :wściekła/y: widziałam na allegro ale teraz to już za poźno, bo przesyłka by nie zdażyła dotrzeć :-( wiec peweni sama cos zrobię :tak:
 
i jak Pawełek sie bawił? Czekam na zdjęcia.
Fotki wstawią jak sie wyrobie z pracą, którą muszę napisać do piątku, na razie sobie leżą w aparacie :-(
A co do imprezy, to była właściwie dla dorosłych, bo u nas w rodzinie nie ma dzieci, co synkowi nie przeszkadzało, bo był noszony przez dziadka, którego uwielbia, no i ogólnie był w centrum zainteresowań a to mu odpowiada. Sam dzień imprezowy zaczął się nieciekawie, bo w nocy syn nam dał trochę popalić, ze spalismy wszyscy prawie do 10, a o 10 przyjechała moja rodzinka (mieli być koło 11) i zastała nas w piżamkach. W dodatku byli bez śniadania, a my dopiero wybieraliśmy sie po pieczywo. Potem podczas naszego obiadu przed 16 przyjechała rodzina męża, jak zawsze za wcześnie, więc wszyscy zastawali nas nieprzygotowanych. Ale ogólnie było spoko. Tort był bardzo ładny, tylko mały nie chciał dmuchać, ale za to wzorcowo wkładał w niego paluszki.
Impreza skończyła się już po 21, a my pobalowaliśmy jeszcze łózeczku i całe szczęście syn nam nie przeszkadzał ;-), który po kąpieli smacznie zasnał przy moim cycu
 
reklama
no ja właśnie rozpoczynam boje organizacyjne roczku...:szok:
robimy albo w sobote albo w niedziele zależy od pogody bo chcemy zrobić "garden party":-D więc oby pogoda dopisała... będzie 13 dorosłych + 4 dzieci (1+2+5+7) menu opracowane tylko jeszcze zakupy, zamówienie torta i naprzód!!! jakoś mi zacięcia brak bo na dodatek budowlańcy skończyli elewacje na budynku i na gwizdek mam wszystkie okna do mycia - świata nie widać - kilogramy tynku - więc mam na dziś dodatkowe atrakcje...:wściekła/y: ale mąż w domu to pomoże (przy synusiu oczywiście:-D)...
aha, dziewczyny, a gdzie można obejrzeć wasze fotki z imprez roczkowych???;-)
 
Do góry