reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny, roczek i inne uroczystości naszych pociech

dziewczyny, a dałybyście radę, te co po roczku już są sporządzić taką ogólną listę, co warto mieć na ten roczek?
bo może ja o czymś nie pomyślałam?
jakie dokładnie przedmioty trzeba mieć, kiedy nasze dziecko wybiera sobie coś tam .... no, te krzyżyki, kieliszki itd. ...?

a tak wyglądają moje beznadziejne zaproszenia .... następnym razem kupuję gotowe :-D
zaproszenie 1 opcja
666ca6ec.jpg

zaproszenie 2 opcja ( krzywo mi wyszło :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-()
4560adf8.jpg

aplikacje przyklejam na specjalny klej, taki niby brokat, cekiny itp.
4f4d3ef6.jpg

zdjęcie Zuzi, na ktorym jest napisane " Dziś są moje pierwsze urodziny!!!" _ cieniowanie zdjęcia i napisy zrobiłam w programie "Photofiltre"
f2703922.jpg
 
reklama
Gaal - beznadziejne???????
Jak sie spotkamy to Ci z glowy wybije takie brednie :-)
Zaproszenia sa super!!!
Ja moge tylko podziwiac bo oczywiscie sama wysililam sie na tyle zeby kupic gotowe...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Mysle zeby przynajmniej na nich odbic rączke Jasia :-)
 
Bardzo fajne zaproszenia Gaal, ty chyba nas wyposzczasz, zebyśmy cię chwalili :-). Ja poszłam na łatwiznę wykorzystałam swoje umiejętnosci graficzne (szybciej mi to wychodzi) i zaproszenia wyslałam mailem :-)
 
gaal mysle, ze calkiem calkiem sa te twoje dzieła, wiec troche za ostro oceniasz swoja prace. pewnie masz takie odczucie, ze sa nie bardzo, bo kurde jak little mi pokazała swoje dzieła to nie mamy szans:-D:-D:-D a bynajmniej ja.

my mielismy kieliszek banknot i ksiazeczke do nabozenstwa, a zamiast niej mozna rozaniec.

o jaka liste konkretnie ci chodzi? co ma na niej byc?
 
gaal - ty chyba jestes stuknieta - zaproszenia wyszły Ci fantastycznie

a ja zaproszenia rozdałam tylko ale mam jeszcze 2 wiec musze zrobic zdjecia i wstawic - ale dopiero w jutro - nie beda takie odjazdowe jak u Gaal ale sie starałam
 
hahaha, dzięki dziewczyny! ale trochę krzywo mi wyszło kilka rzeczy, wiem że następnym razem wydrukuję sobie na takiej kartce napis "zaproszenie" i tekst w środku też, bo mi ręka odpadała ... ale już bez przesady, w porównaniu z Little Mi, to ja pikuś ... ale co, zrobiłam :-p:laugh2:
 
Gall- zaproszenia SUPER !!! I już nie bądź taka skromna bo napracowałaś sie że hej a i efekt świetny :tak: Ja na łątwizne poszłam i kupiłam :zawstydzona/y: Ale obiecuję poprawę i na ślub już chcę sama zrobić :-D

Kasro- ile czasu zajeło ci zrobienie owocowego arbuza? Bo ja też sie pokuszę :-D Dziękuję za pomysł :tak:
 
reklama
no i u nas jzu po urodzinkach :-)
Odbyly sie wczoraj - bylo 7 osob doroslych i 1 niemal roczne dziecko plus oczywiscie Solenizant :-)
Mielismy isc gdzies z moimi rodzicami na obiad, ale ze wzgledu na tlumy nad morzem i niepewna pogode i stan zdrowia Jasia obiad zrobilismy sobei w domu. Popoludniu przyszli goscie - Matka Chrzestna Jasia z mezem (na dzis ma termin porodu, ale dala rade przyjsc :-)) i kolezanka z coreczka (ktora niestety olewa proby zblizenia sie do niej, ktore czyni moj syn... :dry:).
Bylo bardzo milo, byl tort z ta taka fontanna (ta jakby petarda) - Jasio byl oczarowany, aczkolwiek on to jzu zna ze swoich Chrzcin :-D
Bylo duzo balonow, troche serpentyn jesli chodzi o dekoracje, a tak to raczej bez szalenstw.
Kolezanka z coreczka byly do 19:30 a przyjaciolka z mezem posiedzieli d o23:00 - Jasio oczywiscie okolo 21:00 padl podczas kolacji i nawet nie zauwazyl jak zanioslam go do lozeczka :sorry2:
Ubralismy go w koszule w krateczke i wygladal niesamowicie przystojnie :-)
Aha - a przedwczoraj moj maz mu obcial wlosy!!! Zgodnie z rada fryzjerki zrobil to w wannie - Jasio byl zajety zabawkami i nie buntowal sie :-) Teraz to w ogole wyglada jak mezczyzna :-)
 
Do góry