reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny, roczek i inne uroczystości naszych pociech

reklama
Myszko- cieszę się, że urodzinki udane :-) w męskość Janka w nowej fryzurze nie wątpię :-D

U nas też po urodzinkach.:-)
Wszystko jakoś się udało. Zuzia była nawet grzeczna :-p:laugh2:, wybrała kieliszek :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:, zaczęła płakać jak jej 15 osób zaczęło śpiewać 100 lat:baffled:
Było sympatycznie.
Ale ja w życiu tyle się nagotowałam, nasmażyłam etc. :rofl2:
ledwo żyję:laugh2:
 
U nas tez juz po urodzinkach i Olus rowniez wybral kieliszek, padl juz po 19 bo kazdy sie z nim bawil i biedak juz nie mial sily, a pół imprezy spedzil na ogladaniu nowego rowerka i autka :)
 
Jestem pod wrażeniem Waszych przygotowań do roczku:zawstydzona/y:, ja będę mieć dwa roczki, tak wyszło ze chyba każda rodzina będzie miała osobno. 6 czerwca przylatuje szwagierka z dziećmi z florydy wiec roczek miał być z nią 7 czy 8, ale moja Mama leci na wczasy 6 więc jej wtedy nie będzie.Więc robimy dla mojej Mamy roczek teraz w niedzielę, ale moja siostra powiedziała ze ona też wolałaby przyjść teraz niż potem, no a na potem zostanie z mojej rodziny tylko chrzestny i nie wiem czy nie będzie mu łyso bo będzie sam z prawie obcymi(raz na chrzcinach sie widzieli), więc zobaczę czy jemu też nie zaproponuję zmiany terminu , no i tak sie wszystko rozłazi:-(
Acha, a jakie prezenty wymysliłyście dla swoich pociech? Jak będę miała chwilkę to poczytam ale Maciuś od jakichś kilku dni jest nie do wytrzymania-łazi tylko i truje dupkę za przeproszeniem:sorry2:
 
Acha Aletko, bo w ogóle to chyba teściowa mi powiedziała ze Kasi było przykro ze nie chce my poczekać z chrzcinami do jej przyjazdu i zrobiliśmy je w listopadzie, no więc mówię poczekamy z roczkiem na nią, a tu moja Mama leci na wczasy-tylko że znając moją Mamę i jej niechęć do wielkich spędów to ona woli byc osobno i wcale jej za to nie winię, tylko moja siostra tez woli teraz z Mamą naszą, no i nie wiem co na to Tomek chrzestny-choć chciałabym aby jednak był potem bo nie chciałabym aby Kasia i rodzina z Bielska myślała że moja rodzina nie chciała z nimi mieć przyjęcia. I tak wyjdzie na to, ze będę się pzrejmować wszystkim i wszystkimi znowu. I chyba jednak Tomka nie odwołam z terminu, niech chrzestni będą razem, przecież będę ja i Przemek to nie będzie sam. A dla mojej rodzinki zrobię przyjęcie bezobiadowe, tylko tort, jakies sałatki i takie tam rzeczy no i msza, a u rodziny męża to takie rzeczy przyjęło sie robić z obiadem i znowu bedę się głwoić bo dzieci będą z Florydy i trzeba zrobic coś lekkiego, bo dla nich wszystko za łuste-jak bylismy kiedyś w knajpie(jak byli na ślub nasz) to Kasia(szwagierka) odsączała w papierowe serwetki placki ziemniaczane:sorry2:.Oni tam jedzą płatki z mlekiem na sniadanie, potem cały dzień piją wodę i jedzą owoce a potem o 18 obiad(sałatka z rybą i ziemniakami ale takie bezsosne wszystko) z deserem(lody) i tyle. Fakt że to zdrowe jest ale jedzą inaczej niz my a ja chciałabym aby każdemu smakowało ewentualnie.
eeeech, idę pomyśleć troszkę.
Rowerek kupimy do Maciuś dostał od prabaci pieniążek na roczek i Dzien dziecka na to właśnie. Klocków ma dużo w spadku od kolegi męża z pracy, myslałam o huśtawce ale nie wiem czy to dobry pomysł, może bujak kupię? taki plastikowy?Jeszcze coś wymyślić muszę dla siostry itd. Może faktycznie coś długoterminowego mu założe.
 
kasro - dziekujemy torcik zamawialismy specjalnie bo mały ma fioła na punkcie samochodzików

Fajna sprawa na roczek to tunele my taki kupilismy i mały zachwycony
I jeszcze farma Fisher prica mozna dokupowac czesci
 
A my na urodzinki dostaliśmy kilka prezentów i sami kupiliśmy Zuzi prezent, ale umówiliśmy się z gośćmi, że zbieramy na fotelik.
Uzbieraliśmy ok. 650 zł, zdecydowaliśmy się na fotelik:
FOTELIK CHICCO KEY-1 X-PLUS 9-18 kg Kolor FUEGO !! (368204726) - Aukcje internetowe Allegro

Ale generalnie wiem: już nigdy nie zrobię takiej imprezy w domu, moim zdaniem szkoda pieniędzy, lepiej kupić dziecku więcej prezentów, niż wydać kasę na to cholerne żarcie, komunia w lokalu i to po znajomości.:dry:
Niby się cieszę, że wszystko jakoś się udało, ale wiem, że teraz zrobiłabym inaczej. Warto słuchać się doświadczonych mam.;-)
 
Pyzunciu - swietny torcik :-)
No i jestem pod wrazeniem zaproszen :-)

Gaal - a u Ciebie jestem pod wrazeniem Twojej pracowitosci - u mnie wszystko (czyli podwieczorek) bylo na ostatnia chwile i moja mama kiwala ze zgroza glowa :-D
Troche lzej mi byl oz kolacja bo goscie siedzili przy stole i mialam czas, no ale ja nie robilam nic na cieplo... :zawstydzona/y:
 
reklama
u nas roczek był 31.maja bo jubilat chorował...
ale impreza udana, w ogrodzie - 17 dorosłych + 5 dzieci:szok:
i mnóstwo lupów jubilat zebrał...
w związku z powyższym - ;-) - byłam zmuszona podzielić jego dobytek i połowe eksmitować zabawek do dziadków... inaczej musielibśmy z m. spać chyba na balkonie... opanowane wszystkie pokoje...:wściekła/y:
 
reklama
Do góry