reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

Ja tez uwaszam,<ze kazdy robi jak mu sie podoba...bylam nawet raz na weseleu bezalkoholowym hehe

U nas bylo spumante....biale mususjace wino deserowe i wytrawne. wodki czystej sie tu nie pije ...ale po kawie czesto pije sie amazza caffe..czyli limoncello albo jakies amaro...ale po serii slodkosci wszyscy byli tka pelni,ze na kawie sie skonczylo
 
reklama
oj rany to zupelnie jakas magiczna literowka...uwazam....przycisnelo mi sie s razem z z..leze na plecach i laptopa mam na brzuchu..wiec prosze sie tu nie czepiac....posmiac sie mozna, ale tym razem to blad natury technicznej...zreszta looknijcie gdzie na klawiaturze s i z...mozna razem wcisnac tym samym palcem.
 
Ostatnia edycja:
HELP! potrzebuję natchnienia i burzy mózgów - pomożecie? :-) co kupić mężowi na pierwszą rocznicę ślubu? tak do 200 zł najlepiej...
 
reklama
Do góry