reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny, urodziny i inne uroczystości

U nas póki co na roczek planujemy imprezkę jedną. Albo u nas albo u rodziców. Jesli u rodzicoów to bedzie grill i to bardziej prawdopodobna wersja. Jak u nas to zwyczajna impreza. Zaproszeni rodzice, rodzenstwo (chrzesni jednoczesnie). Kinder party raczej odpada, bo co prawda mamy znajomych z dziecmi w podobnym wieku ale albo daleko albo sami nie robili urodzin i jakos dziwnie ich zapraszac specjalnie na impreze. Ale jeszcze to przemysle.

A co do alkoholu jesli bedzie grill to piwko, jesli w domu to winko.
tez myslalam o grillu tylko najtrudniej zaplanowac pogode a ja musze miec pewnosc wiec pewnie wdomku.Nie lubie sie stresowac;-)
wiekszosc moich kolezanek(tych zaprzyjaźnionych)ma dzieci wwieku Wiktora wiec dzieciowego party nie bedzie.


no to doradźcie, co mogłaby kupić, aby nie zajmowało dużo miejsca ;-) a byłoby fajne.
z prezentów na roczek mamy już: jeździk, piaskownicę, zjeżdżalnię, basenik do ogrodu...
TRAMPOLINE:-D;-)zartuje oczywiscie.
Aga fotelik na rower to super pomysl jak doradzila strega.Wy duzo podrózujecie wiec moze jakies kieszenie na fotele do samochodu,wiesz o co mi chodzi :sorry2:jesli nie macie.Chyba kiedys wklejala JustMe linka.ZAlezy tez ile chce przeznaczyc na to kasy.Mysle ze kolejna zabawka to nie za bardzo dobry pomysl.A mozeklocki kiedys pisalas ze Tomek nie ma(ale pewnie juz ma a ja nie doczytalam;-))
 
reklama
U nas imprezka urodzinowa juz w niedziele, ma być ok 15 osób w tym 4 dzieci. 3 tygodnie przed data urodzin, ale to dlatego, że mamy msze w kościele i od razu odprawimy wszystko razem, obiad itp:)
 
Wszystkim roczniakom najlepsze życzenia zasyłam, zdrowia i uśmiechu:)
u nas roczek 6 ale impreza 7 maja zaplanowałam grilla, czyli mięcho sałatki i tort z kawą i szampan na toast, mam nadzieje, że pogoda dopisze, mam tylko dylemat czu tort zamówić czy zrobić sama
impera łączona, dzieci, dorosli, znajomi z rodzina 15-18 osób mam nadzieje, że pogoda dopisze
 
oo strega wielkie dzięki, fotelik na rower to super pomysł..
agulam no właśnie klocków nadal nie mamy :-D i też mi to przechodziło przez myśl, wtedy to dopiero będzie miał co rozwalać :-D
 
u nas imprez roczkowa tez 7 maja bo tak sie pawciu urodził
bedzie cos koło 20 osób
robie w domku
tort zamówiałm i miesa dzis tez
na grilla boje sie odwazyc bo boje sie pogody

mam pytanko czy u was tez jest taki zwyczaj ze na roczek kładzie sie dzieku 10 rzeczy i co wybierze ma swiadczyc jaki bedzie miało zawód?
 
Aguśka u nas takiego zwyczaju nie ma (znaczy w rodzinie) ale mi się ta zabawa bardzo podoba i napewno będzie to w programie ;P
 
aguska u nas jest taki zwyczaj :tak: tylko,nie bardzo pamietam jakie to sa rzeczy,wiem ze kieliszek,kase i rozaniec na pewno ale co jeszcze??
 
my robimy impreze dla rodziny u rodziny bo oni wszyscy mieszkaja w jednym miejscu pod wawa wiec nie bedziemy ich tu ciagac tylko organizujemy spotkanie przy torcie u tesciowej. a u nas w domu bedzie kinder party. moge sie juz pochwalic jaki torcik bedzie miala lena (oczywiscie z innym napisem). na impreze rodzinna tesciowa piecze tort.

tort1.jpg

sliczny torcik,bardzo mi sie podoba;-) tez taki kcem :-p
 
aguśka podeślij, co tam się kładzie dziecku, dla zabawy można zrobić ;-)

co do tortu, to ja bym chciała dla Tomka w kształcie auta, bo ostatnio tylko autka go ciekawią i traktory :-D
ale mój M twierdzi, żeby nie przesadzać i kupić zwykły..... hmmm
 
reklama
aga - generalnie obojetnie jaki bedzie tort :p
[video=youtube;pNFu3JMV-y4]http://www.youtube.com/watch?v=pNFu3JMV-y4[/video]

co do fotelika na rower to jeszcze bardzo dlugo nasze dzieci nie moga w takich jezdzic.
 
Do góry