reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny w Łodzi - fajny lokal? Co polecacie?

reklama
Szczerze mowiac to bylo naprawde niezle... ja robilam na 20 osob... mielismy dwie kelnerki do naszej dyspozycji. Wzielismy najtanszy zestaw za 43zl od osoby, byly dwa dania cieple i deser, za butelke wina placilismy 40 zl. Jedzenie dobre wszyscy byli najedzeni po tym obiedzie i deser na sile juz jedlismy... takze uwazam ze branie drozszych zestawow nie ma sensu, no chyba ze ktos chce zrobic posiadowke na caly dzien przy wiekszej ilosci alkoholu... Sa dania dla dzieci liczone za pol porcji... ogolnie sa smiesznie podane wiec dzieci sie cieszyly... furore zrobil oczywiscie kacik dla dzieci :) ogolnie lokal godny polecenia...
 
Polecam Wam lokal na Wróblewskiego w Łodzi- Foodmarket. Super miejsce na takie spotkania rodzinne. Ogromny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci, ze stoliczkami dla maluchów. Duże i przestronne wnętrze, które pozwala komfortowo spędzić czas. Wygodne kanapy do dyspozycji dla gości. Obsługa uśmiechnięta przez cały czas. Jedzenie bardzo dobre, dostosowane do sugestii klienta. Można stworzyć swój własny indywidualny pakiet. Ja byłam tam na chrzcinach córci, mojej kuzynki- było naprawdę super. Zwłaszcza ta przestrzeń do zabawy dla dzieci jest super, bo dorośli mogą spokojnie posiedzieć.
 
My robiliśmy w knajpie Windą do Nieba. To jest na Wersalskiej, na tyłach Teofilowa. Z zewnątrz wygląda to nie fajnie, ale wewnątrz jest bardzo przytulnie. Syn miał chrzciny półtora roku temu i wtedy chyba był to dość nowy lokal.
Jest pokoik, w którym maluchy mogą pójść spać. Jest fajny kąt do zabawy dla dzieci i mnóstwo zabawek. Pamiętam, że wybieraliśmy chyba z 5 różnych nakryć, mogliśmy wybrać kolory zastawy, obrusów i styl aranżacji.
Menu było bardzo rozbudowane, a właściciele knajpy (ależ jeden jest przystojny) byli otwarci na wszelkie zmiany.
Reasumując, wielki plus. Goście zadowoleni, jedzenie przepyszne, fotki świetne. Komunia też tam będzie :-)
 
Ja byłam na komunii w restauracji Gościnnej, ale myślę, żechcrziny też tam można wyprawić. Sala przytulna, ładnie udekorowana, obsługamłoda, jedzenie zjadliwe. Możesz sobie tam sprawdzić.
 
reklama
Wczoraj robiliśmy chrzciny w Gęsim Puchu. Sale ładnie urządzone, obsługa miła i zorganizowana i jedzenie bardzo smaczne.
Wybór z karty - zupa drugie danie i deser. Jesteśmy zadowoleni dlatego polecamy :)
 
Do góry