reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

reklama
Ja kupiłam ubranko Julce na placyku targowym. Nie wstyd mi było, za dosyć przystępną cenę dostałam świetny komplecik :tak: opublikuję później zdjęcie, jeśli znajdę to ubranko. Była to biała sukieneczka ze spodenkami i czapeczką. Buciki dostała od mojej siostry - chrzestnej. I super było. Musiałam kupować rozm 68, taka była wielka :rofl2:
 
Carmi marudo dawno cie tu niebyło aż sie stęskniłam za tobą hehehehe
a kiecuchne twoja perełka będzie miała bajeczną.

Kasia malutka ślicznie wyglądała - dla dziewczynek są takie czadowe kiecki - ciekawe czy mój niuniek by sie obraził jakbym go tak wystroiła :)
 
Ostatnia edycja:
Carmi marudo dawno cie tu niebyło aż sie stęskniłam za tobą hehehehe
a kiecuchne twoja perełka będzie miała bajeczną.

Kasia malutka ślicznie wyglądała - dla dziewczynek są takie czadowe kiecki - ciekawe czy mój niuniek by sie obraził jakbym go tak wystroiła :)

hmmmm teraz może i by się nie obraził, ale w przyszłości????!!!!!!! :szok:
Oj matka słabo to widzę :-D;-)
 
Carmi marudo dawno cie tu niebyło aż sie stęskniłam za tobą hehehehe
a kiecuchne twoja perełka będzie miała bajeczną.

hej wredna babo :-p
calus_reczny.gif

kurcze, mam grzeczne dziecko, a czasu wciaz mi brak :confused:pare razy juz staralam sie nadrobic zaleglosci, ale sie poddaje jednak :sorry2:
 
Carmi śliczna kreacja, Livia będzie cudnie wyglądała:tak:

Kaska córcia pięknie wyglądała i super z Was rodzinka:tak:

My chrzcimy małego 23 sierpnia, rodzice chrzestni musza miec zaświadczenia ze swoich parafii, że mogą byc chrzestnymi oraz ze przystapili do spowiedzi, oczywiście rodzice też muszą się wyspowiadac i miec to na piśmie;-) Chrzestna kupuje biała szatkę a chrzestny swiecę, resztę my. Obiad i jakiś deser lodowy bedzie w lokalu, bo tak mi wygodniej;-) a na ciasto i kawkę jedziemy do domku. A takie ubranko będzie miał mój Kamiluś:
 

Załączniki

  • garniturI_05B.jpg
    garniturI_05B.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Sunniva śliczne ubranko:tak::tak::tak: , my wczoraj już kupiliśmy niuńkowi garniturek i buciki taki kremowy i białą koszule , ale chyba będe musiała skrócić nogawki w spodniach bo takie przydługawe.
 
Do góry