reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CHRZCINY:)

My będziemy chrzcić dopiero w sierpniu bo w maju mam komunie chrześniaczki więc rodzinkę i tak czeka ciężki rok.U nas w rodzinie zawsze chrzciło się duże dzieci i było O.K.
 
reklama
My jednak teraz, mam nadzieję, że wyjdzie dobrze. Robimy w Niedzielę Wielkanocną. Co do ubranka, to mam komplecik po moim bracie, trzeba go odświerzyć. Myślę kupić polarkowy komplet, widziałam białe i niebieskie. Myślicie że możnaby kupić niebieski? Bo biały niepraktyczny...
 
Synek mojego brata miał biało-granatowy strój a siosta ubrała córeczkę na różowo więc niebieski tez będzie stosowny
 
Izabelka pisze:
My jednak teraz, mam nadzieję, że wyjdzie dobrze. Robimy w Niedzielę Wielkanocną. Co do ubranka, to mam komplecik po moim bracie, trzeba go odświerzyć. Myślę kupić polarkowy komplet, widziałam białe i niebieskie. Myślicie że możnaby kupić niebieski? Bo biały niepraktyczny...

czesc Izabelka!u nas ksiadz powiedzial ze musi byc koniecznie biala szata dla dziecka wiec nie mielismy wyjscia a ja tez widzialam cudny niebieski komplecik ale coz...ma byc biale to jest biale ; skoro ksiadz u was nic nie mowil to mysle ze mozna ; w sumie w sklepach z rzeczami do chrztu tez u nas byly biebieskie i blado rozowe komplety.

pozdrowionka!
 
W sumie to jeszcze nie wiem co ksiądz na to, bo jeszcze nie byliśmy. Ale dobrze wiedzieć, że moze mieć obiekcje- wstrzymam się z kupnem i zobaczymy. U nas można iść "zamówić" chrzest na tydzień przed.Jeszcze nie byliśmy bo nie możemy się zdecydować na chrzestnego.
 
I już jasne :) robimy chrzest w Niedzielę Wielkanocną, menu ustalone-sama robię tylko sałatkę, reszta rozdzielona ;D
chrześni wybrani, nawet świecę mam :) tylko do księdza zostało ;)mały ubranko ma- po moim bracie, jak będzie zimno to pelerynkę z kapturkiem założę albo kombinezon bo biały mam. Ewentyalnie jak będzie cieplej to mama pożyczyła garnitur hihi
Będzie elegant!!!!!
 
hej:) my już po chrzcinach, Bartosz Tomasz przyjął chrzest 12 marca, wszystko wyszło super, opiszę i wkleję zdjęcia jak trochę się zadomowimy po szpitalu. Cieszę się, że go ochrzciliśmy bo dwa dni później mały już był w szpitalu :( przed operacją pielęgniarki pytały czy był chcrzczony bo robiły by chrzest z wody.
 
Ja mojego Kacperka bede chcrzcila 29 kwietnia w sobote na godz 18. Jednak wszystko odbedzie sie po mszy, tak lepiej ksiedzu pasuje. W sumie moze i dobrze. maly bedzie mial skonczone 3 miesiace wiec mysle ze wiek jest odpowiedni. Jeszcze nie mam nic z ubranek ale widzialam takie male super garniturki. Cena gdzies 70zl. Co do ofiary na chcrzest to ksiadzz u nas wola co laska, wiec dalam 50zl. Nie mam za duzo kasy bo jestem saomotna matka, w dodatku bez alimentow, mam tylko kilka groszy z opieki na malego. Mysle ze i tak to duzo.
Juz nie moge sie doczekac. Po chrzcinach zamieszcze fotki.
Pozdrawiam serdecznie :)
 
reklama
A my juz po chrzcinach - byl dzis na Mszy o 10. Synek spal ladnie, na polewanie glowka lekko pisnal, potem troszke pomarudzil ale po Mszy znowu usnal. Jestesmy z niego zadowoleni, spisalsie super i teraz jest naszym malym aniolkiem :)
 
Do góry