reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CHRZCINY:)

Chrzciny Oliwierka
6 Maj 2006
_600608_n.jpg
 
reklama
Miałam problem z chrzcinami mojego skarbu, nie jestem po ślubie i dlatego trudno było mi to załatwić na szczeście proboszcz z mojej parafii pomógł mi i Oliwierek jest po chrzcinach.

_600646_n.jpg
 
oj jejku nas to wszystko czeka 28:)
wszystkie ubrankla sa zacieple ale chrzestna chwalila sie ze cos juz tam kupila zobaczymy...
ja tam ide robic zaproszenia..... na chrzest
 
Olka to świetnie że wam się udało, u nas nie wiem czy by się zgodził.... śliczny chłopczyk :)

Aniolekk przetrwacie hihi nie martw się, wszystko pójdzi gładko :)
 
Izabelka dziękuję ci za dodanie otuchy na szczęscie wszystko już załatwione i mały już ochrzczony Tobie też życzę powodzenia ;) ;) :D
_600605_n.jpg
 
dziewczyny nasza chrzestna szaleje... kupila mlodemu prawdziwy meski garnitur!!!(koszuka marynarka spodnii czapka) a zapowiedziane sa ladne skaroetki i buciki...(jak sie smieke beda chyba lakierki...) przymierzylismy mniej wiecej aby zobaczyc rozmiar synek wygladac bedze oblednie...

mam jeszcze pytanko moi chrzestni nie maja pojecia co sie kuouje dzecku w prezencie podpowiedzcie prosze jak to u was wyglkadalo???
 
Oskar od chrzesnego dostał pieniażki, a od chrzesnej karuzelkę i taki pałąk z zabawkami i aniołka na ścianę żeby go chronił :)
 
moja siostra z mezem sa rodzicami chrzestnymi i sie nas spytali co chcemy a my zdecydowalismy ze pieniazki ; a sami kupilismy Sebusiowi mate edukacyjna:)
 
reklama
hm moze ja jetem w bledzie.. alr wydaje mi sie ze to powienien byc taki przent na dluzej a nie "przejscuowy", przejsciowy jest bardziej na komunie:)? ale to moje przemyslenia....
 
Do góry