reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

no wiec mamy zdjecia, here you are....... _DSC0552-1.jpg_DSC0580-001.jpg_DSC0555-1.jpg_DSC0603-001.jpg_DSC0596.jpg_DSC0691.jpg2.jpg_DSC0556-001.jpg_DSC0593.jpg

widzicie jaki porozbijany???? nie wiedzialama ktore zdjecia wkleic , zeby bylo jak najmniej drastycznie

i jeszcze jedno_DSC0606-001.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja! on na 3 lata wygląda!!!!!! Ubranka dzieci rewela! Mogłabyś pokazać jeszcze Domi w sukience samej??? Jestem jej b. ciekawa:)
A Dominika- zawsze to mówię- jest WYJĄTKOWO ślicznym dzieckiem!! I Mały podobny do niej się robi, oj Marta, naprawdę bardzo, bardzo ładne masz dzieci!! No i cała rodzinka super:)
ps. rzeczywiście Miglanc poobijany, haha, ale łobuziak rośnie;))
 
karolcia jutro zbudze domiknike i powiem, ze ciocia karolina chce ja zobaczyc w nowej sukience i zrobie jej zdjecie bo jakos na zdjeciach nie mam jej w calosci:)
 
haha, biedna Domi chyba znielubi ciocię Karolinę:-D Naprawdę, prześliczna ta Twoja dziewuszka, aż ciekawa jestem jaka babeczka z niej wyrośnie, pewnie jakaś piękność nieziemska:tak: idę spać, na gł. już nie zaglądam, dobranoc!!
 
marta piękna z Was rodzinka, Dominika jak Aestima pisze - śliczna dziewczynka, Norbert przystojniak:tak:ale na 7-mym zdjęciu mina łobuza na całego:-DPięknie ubrałaś dzieciaki, sama też elegancka i widzę kurtka w kropeczki;-)
 
juz nie słodzcie tak:-)

a oto i sukienka w kropki, jak mam jeszcze dla siebe carny plaszczyk w biale kropki:-)
S5004412.jpgS5004414.jpgS5004422.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry