reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

Angun szatka to chyba nie zwyczaj tylko element sakramentu. To chyba była oznaka przyjęcia Ducha Świętego. Szatka b. ladna. ja też zamawiałam na allegro razem ze świecą:-D
 
reklama
No tak Kochana, bardziej chodziło mi o to, że nie w każdej parafii jest potrzebna,a może ja już jestem taka stara, że za "moich czasów" nie używano jej w czasie chrztu :-)
 
angun w rodzinie meza jest nawet taki zwyczaj ze chrzestna kupuje szatke i daje zloty krzyżyk z lańcuszkiem a chrzestny kupuje świece ;-)
 
U nas znowu jest tak, że chrzestna ubiera dziecko do chrztu (wszystko: ubranko, body, skarpetki, czapeczka, szatka itp) a chrzestny świece i zdjęcia ale z tymi zdjęciami jest różnie więc tylko świecę w naszym przypadku. Myślę nad chrzcinami w domu jak lokalu nie będzie ale jak ja tu zmieszczę 30 osób? chyba na podwórku...
 
Kochane, obiecane fotki, dodaję na szybkensa i spadam pod prysznic i do łózka, jakaś nietomna jestem jeszcze po wczorajszym dniu..
Ten staruszek - to mój słynny dziadziuś - pradziadzio Poli
 

Załączniki

  • DSC_0003.jpg
    DSC_0003.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 103
  • DSC_0017.jpg
    DSC_0017.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 100
  • DSC_0026.jpg
    DSC_0026.jpg
    35,3 KB · Wyświetleń: 101
  • DSC_0031.jpg
    DSC_0031.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 103
  • DSC_0048.jpg
    DSC_0048.jpg
    31,9 KB · Wyświetleń: 101
  • DSC_0049.jpg
    DSC_0049.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 102
  • DSC_0051.jpg
    DSC_0051.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 105
  • DSC_0059.jpg
    DSC_0059.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 108
  • DSC_0076.jpg
    DSC_0076.jpg
    40,6 KB · Wyświetleń: 106
Gola niesamowite focie!!!! a Polunia wyglada przeslicznie a Ty jaka szlicznota z Ciebie i sliczna mialas bluzeczke ;-) a dziadek wyglada niesamowicie i widac ze jest bardzo dumny z Poluni i Ciebie :-) i ten torcik,wyglada smakowicie :-p
 
reklama
Gola -sliczniutka jest Pola. Jak laleczka ,dziadka ,masz boskiego. Wyglada dokladnie tak jak dziadek ( pradziadek) powinien wygladac. No i ty jestes lesencja nieziemska. Masz super kolor wlosow. NO i mezus tezn iczego sobie.
 
Do góry