reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

reklama
Gola dokładnie, dziewczyny już wszystko napisały. Ale ja dodam od siebie że wg mnie Pola jest do chrzestnego podobna!! Śliczne jesteście dziewczęta!!!!
 
Gola podpisuje się pod słowami dziewczyn, wyglądałyście przepięknie, a widok Twojego pradziadka zawsze mnie wzrusza.a tort wygląda smakowicie mam nadzieję, że równie dobrze smakował co wyglądał
 
Jeszzce raz dzięki dziewczyny.
onanana - moj brat sie urodzil 2950 i 50 cm, Pola 2970 i 50 cm wygladali niemalze identycznei - tak sadzi moja mama i tata, teraz niektorzy tez mowia ze ciut do wuja Artura podobna ;)
 
Gola cudownie!!!! Polunia ślicznotka malutka wyglądała jak najpiękniejsza księżniczka;) Mamunia wygląda bosko - cholera laska z Ciebie niesamowita! Świetnie wyglądasz i piękna spódniczka;) Tatuś widać dumny ze swoich dziewczyn;) A Dziadzio prawda wygląda jak prawdziwy pradziadek;) Tort przepiękny;) Gratuluję kochana;****
 
Gola obie dziewczyny wyglądałyście przepięknie!!!!!!!!! A tatuś rzeczywiście zapatrzony w córunię. Mnie widok twojego dziadziusia też bardzo wzrusza, miło patrzeć, że tak się rwie do opieki nad Polunią.
Torcik pewnie był smakowity!!?
 
Dziewczyny, a nalepszy motyw z moim dziadziem był - podchodzi przed samiutkim Chrztem i wyrywa mi Polę :"daj mi Ją, ona ma już dość tego kościoła, ja ją stąd zabieram, patrz jakie jest słoneczko", ja mówię, "Dziadziu , ale Pola jest jeszcze nie ochrzczona" ,a mój dziadziuś : "no ile to może trwać, moją siostrę chrzcili, jak ja mialem 3 lata i wszystko trwało może z 10 minut, no daj mi ją, ja już ją biorę ! " :-D:-D:-D Laski, ludzie obok ns to lali normalnie ze śmiechu!!! Dziadziuś koniecznie chciał ją zabrać z kościoła i tak też zrobił, Pola nie ma ani jednego foto z chrzestnymi w kościele czy przed kościołem hehe
 
reklama
Gola, ja uwielbiam Twojego dziadka, jest fantastyczny, strasznie Ci go zazdroszczę. Mój dziadek zmarł 2 lata temu ale był po wylewie i prawie nie mówił. Kochał nas bardzo ale nie było z nim kontaktu prawie. A dziadkowie z drugiej strony to szkoda gadać, strasznie zapatrzeni w kościół i modlitwy ale nigdy nie byli dobrzy dla drugiego człowieka. A jak się widzi jak ktoś jest tak cudownym dziadkiem i pradziadkiem to aż serducho się całe uśmiecha :tak:
 
Do góry