reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny

Gola - wyglądałyście z Polą bosko...jak zwykle :tak:. Dzidek pierwsza klasa, wszystkie o tym wiemy :tak:. Tor smakowity :tak:. Wszystko przygotowałaś wspaniale. Gratulacje!
 
reklama
Gola Ty piękna kobieta jesteś, więc nawet nie będę nic na ten temat pisała;-) ale zdjęcie Poli z dziadkiem jest niesamowicie wzruszające, ja nie zdążyłam poznać swoich dziadków A Twój do tego jest wspaniały, trochę zazdroszczę. Piękny ten tort! Widać, że byliście szczęsliwi podczas chrztu:-)
 
U nas chrzciny były 15 kwietnia i można powiedzieć że się udały, Wojtuś całą mszę ładnie przespał, obudził się na sam chrzest i choć był najmłodszy z dzieci przystępujących do chrztu to zdecydowanie najgrzeczniejszy, nie zapłakał nawet na chwilę, a nawet podobało mu sie jak go ksiądz polewał wodą:-) imprezka w domu tez udana, wszyscy się dobrze bawili i najedli, a co najważniejsze tort się nie rozpadł bo robiłam sama ze śmietany a mąż kupił takie duuuuże race do tortu i się bałam że nie wytrzyma, ale dało radę a Wojtuś od tych rac nie mógł oderwać wzroku.
tu kilka zdjęć z kościoła z domu i pamiątka od fotografa
DSCF4237.jpgDSCF4246.jpg
DSCF4274.jpgDSCF4275.jpgDSC01321.jpg
IMG_0007.jpgIMG_0006.jpgIMG_0002.jpg
IMG_0001.jpg
 
Katarek wszyscy wyglądacie prześlicznie!! Twoje chłopaki niezłe przystojniaki są!! Tort superancki!! Kolejny talent nam sie ujawnil!!! A Ty mamusia wyglądasz bardzo młodo i ślicznie!!! Widać ze służy Ci macierzynstwo:-D
 
Katarku ale masz śliczne dzieci! Pięknie wyglądałaś i Wojtuś też ! :) W ogóle cała familia prezentuje się super!
 
reklama
Do góry