reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chrzciny

szatke to chrzestna powinna kupic :) a swiece chrzestny, ale ogolnie chociaz jedna pamiatka chrztu by sie przydala, np kolczyki sa fajne, albo jakis ladny medalik, bo medalik mozna zalozyc do kazdej wielkosci lancuszka, jak bedzie starsze dziecko mozna kupic dluzszy lancuszek.
 
reklama
Właśnie nad kolczykami się zastanawiam najbardziej:) kupić fajne złote i będą na długo:) a pieniążków rodzice nie chcieli!!!! podeszli do tego tak, że kase wydadzą na coś co akurat się przyda i tyle z tego wyjdzie...a te książeczki - pamiątki chrztu, może ok ale muszę poszukać czegoś jakiegoś super oryginalnego, bo te które można kupić w dewocjonaliach itp. to nie bardzo mi się podobają...
 
Nadia dostala taka ksiazeczke "moje pierwsze 5 lat" ogolnie swietna ksiazka.Wpisuje sie tam informacje poczawszy od narodzinin,pierwsze swieta,pierwsze wakacje itd jest tez miejsce na drzewo genalogiczne gdzie trzeba wkleic zdjecia dziadkow,rodzicow no i oczywiscie dziecka. Ksiazka na prawde sliczna i pamiatka dla dziecka na cale zycie;)
 
no może ok, jeszcze poszukam, jak znajdę jakąś fajną to ok. Myślę jeszcze o pościeli:)jakis fajny komplet
 
możesz też kupić taką ramkę z masą w środku, żeby odbili jej stópki i rączki, potem to zasycha i tez jest pamiątka;)
 
reklama
kolczyki to dobry pomysł, łańcuszek czy medalik tez, nie kupiłabym żadnych sztucców złotych, szkoda mi by było na taki wynalazek kasy. Pracuję w księgarni i u mnie często na chrzest kupują albumy np pierwszy rok życia i dają kasę. To fajna pamiątka na lata, super taki wypełniony album podarować dziecku na 18 urodziny, albo jak samo zostanie rodzicem.
 
Do góry