reklama

Chrzciny

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez marta-l, 1 Styczeń 2013.

1. marta-l

marta-l Fanka BB :)

Hej, od niedawna mieszkam w Bydgoszczy i nie znam za bardzo tutejszych restauracji. Czy ktoś może mi polecić jakiś sprawdzony lokal na małą uroczystość rodzinną??

2. eenna

eenna Początkująca w BB

Jeśli towarzystwo będzie mobilne, polecam Chatę Myśliwską w Osielsku (Chata Myśliwska - Restauracja Osielsko koło Bydgoszczy) - niezwykle smacznie, obsługa bez zarzutu, pełna kultura i bardzo sympatycznie bez oskubania gościa do ostatniego grosza. A jeśli zależy Ci jednak na samej Bydgoszczy to w Ogniem i Mieczem jest bardzo przyjemnie (Ogniem i Mieczem)

3. reklama
  4. marta-l

Towarzystwo będzie mobilne w jedną stronę, z powrotem wolałabym żeby taksówkami wrócili. Myślałam właśnie o Ogniem i Mieczem ale nigdy tam nie byłam. Ciekawe czy można zorganizować taką małą imprezę kameralną u nich?
    Dzięki za odpowiedź.

5. anka-spe

anka-spe Fanka BB :)

A jakie osiedle Cię interesuje? Przy klubach wioślarskich niedaleko Łuczniczki jest Atmosfera - miła obsługa, dobre jedzenie i bardzo niskie ceny ;)

6. marta-l

najchętniej centrum bo chrzciny będą na Bartodziejach w Matki Boskiej Zwycięskiej. Sprawdzę tą Atmosferę, dzięki.

7. FotoIza

FotoIza Fotograf

8. VeronicaMelania

VeronicaMelania Fanka BB :)

Poleć forum