reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest, chrzciny, urodziny - formalności, lokale, torty

my przy chrzcie troche sie nasluchalismy od ksiedza ale nam ochrzcil dziecko, w zeszlym roku jak byl po koledzie to powiedzial mezowi ( ja akurat bylam w pracy ), ze da nam slub za darmo bylebysmy tylko wzieli to samo proponowal mojemu bratu ktory nie ma slubu. teraz zastanawiam sie czy chrzcic drugie tu gdzie corke i znow sluchac czy poszukac innego kosciola. znajomy ktory chrzcil corke szukal kosciola w nh i musial zaplacic 800 zl zeby sie ksiadz zgodzil na chrzest.z tego co slyszalam wlasnie na rynku gl nie ma problemow.
 
reklama
My chrzciliśmy w klasztorze w Mogile, nie było najmniejszym problemów z racji tego ,że nie jestesmy małżeństwem-Szczerze POLECAM!Bardzo miło i sympatycznie! Natomiast w kościele w Czyżynach jak poszłam po papier że ksiądz zgadza się na chrzest w innej parafi to usłyszłam od proboszcza że: cieszy się że nie chrzcimy tam dziecka bo nie będziemy mu psuli statystyk nieślubnym dzieckiem! - bez komentarza...
 
Hej, myśmy chrzcili córę w klasztorze w Tyńcu. żadnych problemów, było kameralnie - mieliśmy chrzest w kapliczce tzw. opatówce. bardzo polecam.
 
My na Szklanych Domach. Też bez problemu - jedyne co usłyszeliśmy, to "dobrze by było, zeby chociaż Chrzestni poszli do Komunii"
 
kingunia nie przejmuj sie proboszczem,kolezanka mowi,co nalezala do tej parafii,ze probosz jest pory......

u mnie kolezanka chrzcila w Arce i tez bez problemow

a w ogule wspolczyje,moim zdaniem to chore,ze ksiadz nie chce ochrzcic dziecka
 
Myślę, ze idealnym miejscem na rodzinne spotkania typu obiad rodzinny, chrzciny, przyjecie weselne jest Krakowskie Przedmieście. Restauracja jest bardzo ciekawie położona, wystrój elegancki, myslę, że miejsce nadawałoby sie nawet na spotkanie służbowe. Zresztą warto się wybrać na obiad i samemu zobaczyć jak tam jest.
 
A ja w tym roku zaczerpnę pomysł na tort ze strony konkursowej Sagi Saga
mają tam masę fajnych pomysłów na naprawdę udane urodziny pociechy :D
 
Poszukuję jakiegoś fajnego miejsca na organizację skromnego przyjęcia ( 16 osób) z okazji Chrztu. Możecie coś polecić? nie ukrywam cena ma znaczenie;)
Dla mnie ważne żeby było miejsce na przewinięcie maluszka i spokojne nakarmienie cyckiem.
 
reklama
Do góry