reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest, chrzciny, urodziny - formalności, lokale, torty

Już na innym forum był taki temat - torty dla dzieci. Jedna mama polecała właśnie stronę po prostu tortydladzieci, ale ja nic stamtąd nie wypróbowałam :) I ciężko byłoby mi się zdecydować na jakąkolwiek cukiernię, bo mi ślinka cieknie na praktycznie wszystkie ciasta ;) W rezultacie kupiłam tort - Barbie (prawdziwy hit dla dziewczynek, wcale się nie nudzi :)).
 
reklama
hej :)
my naszego smyka chrzciliśmy na koniec pażdziernika, jesli chodzi o kościol to wybraliśmy Arke - najwieksza porażka, oczywiście przez kazanie o homoseksualistach i aborcjach ...- nie ma to jak wyczucie na chrzcinach!! prócz nas były jeszcze 4 dzieciaczki,
natomiast impreza była super!! gorąco polecam hotel swing przy ul. Dobrego Pasterza - obok aqa parku, obsluga - klasa !! jedzenie - nie do przejedzenia, bez ograniczenia jak to jest gdzie indziej - rozważalismy błękitna lagunę - śliczna, ale porcje wydzielone i dodatkowo trzeba płacić za napoje.. w swingu tego nie było!! bez ograniczeń i naparwde tyle jedzenia jak na weselu, a cenowo wcale nie najdrożej! do tego tort zrobili taki jak chcieliśmy i kącik zabaw dla małych dzieci - a było pare szkarbów był kącik do zabawy! naparwdę polecam!!! :) ps - pytajcie o pana Janusza, do obsługi - jest rewelacyjny !!! :):):)
 
Dziewczyny ja zamawiam tutaj cozatort.pl jestem bardzo zadowolona! Koleżanka mi poleciła i tak juz od dwóch lat zamawiam.Za 2 tyg.urodziny mojego synka, trzecie:) i zastanawiam sie jaki?? Już miał autko, a teraz...nie moge się zdecydować. Pozdrawiam
 
Dziewczyny, pomozcie

Szukam informacji ile dalyscie na chrzest ksiedzu w kosciolach:
- w Tyncu
- U Franciszkanow
- Piotra i Pawla
- Karmelitow

I druga sprawa, poradzcie jeszcze jakies miejsca mile a nie mega drogie na impreze z okazji chrztu..Ma byc kameralnie - 8 osob i nie chce przeplacac.
Interesowaloby mnie stare miasto i ewentualnie okolice Tynca.
 
Czesc dziewczyny,

czy ktoras z Was wybrala na chrzest opactwo w Tyncu?
Nie jestesmy malzenstwem, a slyszalam, ze oni nie robia z tym problemow, to prawda?

Druga kwestia, korzystalyscie moze z restauracji w hotelu Tynieckim?

Jesli ktos mial stycznosc, prosze o info:-)
 
hej
my rozważaliśmy Tyniec ale ostatecznie wybraliśmy Ojców tak więc co do formalności w Tyńcu nic Ci nie mogę powiedzieć. Jeśli natomiast chodzi o restaurację w Tyńcu to wybraliśmy się tam kiedyś na obiad i mają całkiem smaczny żurek :) z tego co pamiętam a reszta jedzenia też niczego sobie. Mi smakowało.
pozdr
 
Basiek, a Wy tam mieliscie chrzest?
Powinnam isc do proboszcza? Jakos sie umowic czy isc z ulicy?
I jesli chcialabym w swieta wielkanocne to chrzcza w niedziele czy moze sobote/pon?
Z gory dziekuje za pomoc!
 
Jasne, po weekendzie sie wybieram.
Dzięki!:tak:

Ale jesli jeszcze ktos mial stycznosc, niech smialo pisze. Informacji nigdy za dosć :-)
 
reklama
Do góry