reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzest naszych pociech

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
chrzesna jest ciocia Victorka-siosrta mojego meza a chrzesnym moj szwagier-maz siostry z niemiec.Nie chcielismy nikogo z poza rodziny.
 
reklama
Czesc
My juz po imprezie:)))
Maja sprawowala sie dzielnie oprocz momentu polania woda glowki bo wtedy darla sie wnieboglosy.
Wszystko ja interesowalo a najbardziej wikary bo ja zaczepial:)))) byla najstarszym dzieciatkiem (razem bylo 6). Jak juz jej sie nudzilo to zagladala do becikow, bo tam byly dzidziusie :))) Mialam nadzieje ze troszke pospiewa ale byla cichutko:)))
Zdjecia w galeri.
 
Witamy Maję-Aniołka :-)
W końcu jest już dużą dziewczynką, musiała pokazać, że ma swoje zdanie, co tu będa jej głowe polewac, gdy tak zimno na dworze :-D
 
Margarett ona byla bardziej zla z tego powodu ze musialm ja dac w pozycji lezacej a nie ze jej woda lali po glowie :))))
 
Dziekujemy dziekujemy
Liczylam ze maja bedzie tym anioleczkiem po chrzcinach a tu nadal ....diablica:)))))
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry