reklama

chrzest :-)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez Pycia, 21 Sierpień 2007.

1. Pycia

Pycia mamy czerwcowe 2007

Jestem Ciekawa jak Wasze maluszki zniosły pierwsza w zyciu uroczystos jaka jest Chrzest Sw.
    Moj Dawid był tak grzeczny na poczatku mszy smacznie spał a jak doszlo do Udzielania chrztu to sie obudzil i prawie caly czas sie smial., a w gajerku wygladal poprostu rewelacyjne a jak bylo u Was?

2. Dzagud

Dzagud mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

Pycia, my jeszcze przed, ale czekamy na zdjątka od Ciebie...

3. reklama
  4. Sorga

Sorga Dobra Ciocia Samo Zło

my do chrztu w tę niedzielę, damy znać jak poszło :) aż się boję;-)

5. Esia

Esia Fanka BB :)

My już po :-) Piotruś był bardzo grzeczny, co nie oznacza że spał ;-)
    Organy już na początku postawiły mu oczka w słup i tak już zostało. Szybko zaczął kwękać i wylądował na rękach. Tam zrobił indianina i wieeelką qpę (zagazował nas i dwa rzędy wstecz - czy więcej to nie wiem, bo obcych ludzi nie wypadało pytać :-D). Chrzcił nasz Przyjaciel, więc atmosfera przy ołtarzu była bardzo rodzinna - zagugał do Piotrusia, Piotruś mu odgugał i tak nam minęła cała uroczystość :-D
    Żadnych potępieńczych wrzasków nie było - widać Trollu się przyczaił i postanowił nie podpadać ;-)

A tak przy temacie - kupiliśmy dla Młodego śliczną szatkę. Jeśli ktoś ma ochotę, to z czystym sumieniem mogę polecić

6. Dzagud

Dzagud mamy czerwcowe 2007 Zadomowiona(y)

No, ja jak pisałam chrzest Madzi mam przed sobą, ale z Weroniką miałam też niezły przebój. Była jedynym dzieckiem chrzczonym tego dnia, więc siedziałyśmy sobie spokojnie w pierwszym rzędzie. Było strrrasznie gorąco i w pewnym momencie Weronika zaczęła trochę pokwękiwać i popłakiwać (miała wtedy 4 miesiące). Ksiądz akurat odprawiał kazanie, ale nie wiem o czym, bo Weronika skutecznie go zagłuszała. W pewnym momencie usłyszałam tylko jak ksiądz mówi "proszę państwa, to ja już skończę przynudzać, bo nam się dziecko niecierpliwi" i w połowie zdania skończył kazanie.:-D

7. Pycia

Pycia mamy czerwcowe 2007

a ja kupilam taki komplet :-)

8. Sorga

Jutro Wielki dzień chrzcin, dziś jedziemy na nauki i spowiedz, a jutro imprezka:p

9. Esia

Esia Fanka BB :)

Nauki? :eek: Macie coś takiego w obligo, czy dobrowolnie? No i powodzenia jutro - oby wszystko pięknie się udało! :-)

10. reklama
  11. Sorga

no byliśmy i nam powiedzieli co i kiedy mówić, kidy zapalać świece, nakrywać ubrankiem i robić znaki krzyża itd. to bardzo użyteczne bo ja nigdy na chrzcie nie byłam. i tak jest to obowiązkowe i opłata jest o bowiazkowa:szok::no:

12. Luka013

Luka013 mamy czerwcowe 2007

U nas żadnych NAUK nie było ( i poradziliśmy sobie ze wszystkim :-D:-D tzn. z nakładaniem szatki, znakami krzyża itp.- ksiądz zresztą podczas chrztu mówi kiedy co i jak ).

Opłata dobrowolna i "co łaska".

Poleć forum