reklama

Chudnięcie

Temat na forum 'Zdrowa mama' rozpoczęty przez miska82, 27 Luty 2011.

1. miska82

miska82 Fanka BB :)

:szok:Witajcie. Wiem dla jednych to marzenie a dla mnie utrapienie.... Jestem prawie rok po porodzie a waże 49kg i dalej spadam z wagi. Miałam już chyba wszystkie badania porobione i nie wiem co robić:confused: Hormony są ok , rtg klatki piersiowej również tak samo i usg oraz morfologia. Żle się z tym czuje- taki chudzielec ze mnie wszystkie kostki na wierzchu, nie licząc już braku piersi.... Może któraś z Was to przechodziła i coś mi podpowie:zawstydzona/y:Pozdrawiam

2. aguska2017

aguska2017 Moderator

Witaj ja też jestem chuda a po porodzie jestem 13 miesięcy.obecnie waże 43 kg nie robiłam jeszcze badań bo wydaje mi sie że poprostu już taka nasza uroda.po ciąży cały organizm sie zmienia i to może dlatego.
    A co do badań to ja mam zamiar zrobić ale jakoś mi nie po drodze:p
    skoro u ciebie wszystko jest w normie to poprostu musisz się z tym pogodzić albo spróbować przytyć chociaż wiem że to trudne zwłaszcza jak sie ma małe ruchliwe dziecko.

3. reklama
  4. Madi*

Madi* Fanka BB :)

miska ja tez kiedys bylam strasznie chuda,diety nie stosowalam a waga leciala w dol !!:tak: ale wtedy mialam duzo problemow,nerwy mnie zzeraly..:-(dopiero jak sie wszystko poukladalo,waga zaczela wracac do normy,nie od razu ale stopniowo..
    wyniki moje byly O K,ale stres,jaki wtedy byl ze mna,"nie pozwalal" mi przytyc..,jak teraz ogladam swoje stare zdjecia,to trudno uwierzyc,ze to ja...
    czasami problemy powoduja ,ze chudniemy..

5. Karina-Riddle

Karina-Riddle Początkująca w BB

Może to złe porównanie ale mój kolega też tak ma, zimą, kiedy jest w stresie, kiedy jest chory zaraz spada z wagi... Ale tyje tak na lato. U niego jest co roku skok tak z 10-15 kilo, może masz podobnie coś w tym stylu? Jak w ogóle nie zaczniesz tyć to wtedy się martw, na razie obserwuj się i trzymaj się :)

6. Magnez1

Magnez1 Fanka BB :)

Mam dwie znajome, które przed ciążą były "pyzate" (nie grube) a po porodzie schudły. I to podobnie jak to opisujesz. Jadły normalnie, stres w normie i chudły. I do dziś, po kilku latach, nic sie nie zmieniło.

Poleć forum