reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CHusta a napięcie mięsniowe?

k8sad

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Maj 2008
Postów
1 124
Miasto
Warszawa
Chce nosić dziecko w chuście ale nie wiem czy mogę bo moje dziecko ma napięcie mięśni barku. Wiecie może coś na ten temat? Wiem, że dzieci z asymetrią nie mogą być noszone a jak jest w moim przypadku?
 
reklama
Noszenie w chuście jest bardzo dobrą formą "transportu" malucha, oby nie cały dzień. Jeśli chodzi o wzmożone napięcie w barkach to mam nadzieję, że dziecko ma rehabilitację. Nie widzę przeciwskazań do noszenia w chuście. Pozdrawiam.
 
nie nosze dziecka cały dzień. Robię to okazjonalnie i tylko wtedy gdy w grę nie wchodzi coś innego. Np. w ten rok jest bardzo mokry i na podwórku rodziców wózek w ogóle się nie sprawdzał a chusta tak. Dziękuje za odpowiedz.
 
Do góry