reklama

Chusta - czyli zamotane mamy ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2010' rozpoczęty przez monikasia, 5 Maj 2010.

1. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Zapraszam wszystkie mamy, ktore posiadaja chusty do noszenia dzieciaczkow:-)
    Opowiedzcie swoje doswiadczenia, prosze. Jaka posiadacie chuste, czy jestescie zadowolone itp.

Ja akurat jestem na etapie kupna:-)

2. dmuchawiec

dmuchawiec lipcóweczka'09,

Hej!

Fajny watek:tak:
    Moje dzieciątko ma już prawie 10 miesięcy, nosze je w chuscie od urodzenia niemal.
    Najpierw używałam chusty kółkowej. Zosia na spacerach głównie spała, wiec ta chusta sprawdzała się super.
    Potem, gdy zaczęła trzymac sztywno główkę, nosiłam w chuscie elastycznej wiazanej i tez jestem bardzo zadowolona.

Pozdrawiam zamotane mamy:-D!

3. reklama
  4. meganne

meganne mamuśka

ja chuste kupiłam niedawno dzisiaj ją wypróbowałam i powqiem że rewelacja.....
    wrzuce potem pare przydatnych linkow..... buzka

5. MisiaM

MisiaM Fanka BB :)

Kochane wy moje,

ja od poczatku wpajam wam noszenie w chuście ;)

Ja mam tkaną 5 metrową.
    Nosze misie od 2 tyg zycia.
    Teraz gdy juz zaczyna ladnie trzymać główkę moge ja wiazać tak zeby cos widziała, ale cały czas pamietam o usztywnianiu jeszcze szyjki.

Zazwyczaj Misia w chuście spi. Choć dzisiaj usnęła dop po 30 minutach ;)
    Caly czas aktywnie sie rozglądała i usmiechałą ;)

Ludzie sie dziwia jak widza dziecko w chuście.
    A przecież cała Afryka i Ameryka Południowa nosi dzieci w chustach od wieków.

6. meganne

meganne mamuśka

7. monikasia

Dmuchawcu mozesz cos wiecej napisac o chuscie kolkowej?

Ja chyba kupie wlasnie kolkowa i elastyczna...

8. meganne

meganne mamuśka

9. monikasia

Meganne dzieki:)
    Wiesz ja okregoslup sie nie boje bo te chuste stosuje sie na "krotkie wypady" (tak pisze tez w info od Ciebie) a elastyczna wiazana tez kupie:)

10. reklama
  11. meganne

meganne mamuśka

dziewczyny czy wasze dzieci są spokojne podczas wsadzania do chusty? mój to jak go wsadzam dosteje jakiejs nerwicy:p hehe wierzga krzyczy puki nie wyjdziemy z domu, jak tylko poczuje że wyszliśmy znów jest spokojniutki i po chwili zasypia, albo obserwuje sobie świat.....
    a tak poza tym to powoli dobijają mnie komentarze starych bab...... masakra jakaś.... wiecznie od starych słysze boże takie małe dziecko, w chuście, to kregosłup chory bedzie, albo bioderka chore... i takie tam.... mam ochote im nawtykac:p:p

12. monikasia

No ja jeszcze niewiem jak moja mala bedzie sie zachowywac, bo chusta dotrze moze w tym tygodniu - mam nadzieje;) Kupilam Hoppediz uzywana (tkana)...

Tez sie zastanawiam co tutaj powiedza baby jak nas beda widzialy...
    Ale przejmowac sie nie bede jak beda "gadac"

Poleć forum