reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

Chusta - czyli zamotane mamy ;)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2010' rozpoczęty przez monikasia, 5 Maj 2010.

1. monikasia

monikasia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Zapraszam wszystkie mamy, ktore posiadaja chusty do noszenia dzieciaczkow:-)
    Opowiedzcie swoje doswiadczenia, prosze. Jaka posiadacie chuste, czy jestescie zadowolone itp.

Ja akurat jestem na etapie kupna:-)

2. dmuchawiec

dmuchawiec lipcóweczka'09,

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej!

Fajny watek:tak:
    Moje dzieciątko ma już prawie 10 miesięcy, nosze je w chuscie od urodzenia niemal.
    Najpierw używałam chusty kółkowej. Zosia na spacerach głównie spała, wiec ta chusta sprawdzała się super.
    Potem, gdy zaczęła trzymac sztywno główkę, nosiłam w chuscie elastycznej wiazanej i tez jestem bardzo zadowolona.

Pozdrawiam zamotane mamy:-D!

3. reklama
  4. meganne

meganne mamuśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja chuste kupiłam niedawno dzisiaj ją wypróbowałam i powqiem że rewelacja.....
    wrzuce potem pare przydatnych linkow..... buzka

5. MisiaM

MisiaM Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kochane wy moje,

ja od poczatku wpajam wam noszenie w chuście ;)

Ja mam tkaną 5 metrową.
    Nosze misie od 2 tyg zycia.
    Teraz gdy juz zaczyna ladnie trzymać główkę moge ja wiazać tak zeby cos widziała, ale cały czas pamietam o usztywnianiu jeszcze szyjki.

Zazwyczaj Misia w chuście spi. Choć dzisiaj usnęła dop po 30 minutach ;)
    Caly czas aktywnie sie rozglądała i usmiechałą ;)

Ludzie sie dziwia jak widza dziecko w chuście.
    A przecież cała Afryka i Ameryka Południowa nosi dzieci w chustach od wieków.

6. meganne

meganne mamuśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. monikasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dmuchawcu mozesz cos wiecej napisac o chuscie kolkowej?

Ja chyba kupie wlasnie kolkowa i elastyczna...

8. meganne

meganne mamuśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. monikasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Meganne dzieki:)
    Wiesz ja okregoslup sie nie boje bo te chuste stosuje sie na "krotkie wypady" (tak pisze tez w info od Ciebie) a elastyczna wiazana tez kupie:)

10. reklama
  11. meganne

meganne mamuśka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dziewczyny czy wasze dzieci są spokojne podczas wsadzania do chusty? mój to jak go wsadzam dosteje jakiejs nerwicy:p hehe wierzga krzyczy puki nie wyjdziemy z domu, jak tylko poczuje że wyszliśmy znów jest spokojniutki i po chwili zasypia, albo obserwuje sobie świat.....
    a tak poza tym to powoli dobijają mnie komentarze starych bab...... masakra jakaś.... wiecznie od starych słysze boże takie małe dziecko, w chuście, to kregosłup chory bedzie, albo bioderka chore... i takie tam.... mam ochote im nawtykac:p:p

12. monikasia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No ja jeszcze niewiem jak moja mala bedzie sie zachowywac, bo chusta dotrze moze w tym tygodniu - mam nadzieje;) Kupilam Hoppediz uzywana (tkana)...

Tez sie zastanawiam co tutaj powiedza baby jak nas beda widzialy...
    Ale przejmowac sie nie bede jak beda "gadac"

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie