reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusta - czyli zamotane mamy ;)

monikasia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
3 Lipiec 2009
Postów
1 507
Miasto
Bayern - Niemcy
Zapraszam wszystkie mamy, ktore posiadaja chusty do noszenia dzieciaczkow:-)
Opowiedzcie swoje doswiadczenia, prosze. Jaka posiadacie chuste, czy jestescie zadowolone itp.

Ja akurat jestem na etapie kupna:-)
 
reklama
Hej!

Fajny watek:tak:
Moje dzieciątko ma już prawie 10 miesięcy, nosze je w chuscie od urodzenia niemal.
Najpierw używałam chusty kółkowej. Zosia na spacerach głównie spała, wiec ta chusta sprawdzała się super.
Potem, gdy zaczęła trzymac sztywno główkę, nosiłam w chuscie elastycznej wiazanej i tez jestem bardzo zadowolona.

Pozdrawiam zamotane mamy:-D!
 
ja chuste kupiłam niedawno dzisiaj ją wypróbowałam i powqiem że rewelacja.....
wrzuce potem pare przydatnych linkow..... buzka
 
Kochane wy moje,

ja od poczatku wpajam wam noszenie w chuście ;)

Ja mam tkaną 5 metrową.
Nosze misie od 2 tyg zycia.
Teraz gdy juz zaczyna ladnie trzymać główkę moge ja wiazać tak zeby cos widziała, ale cały czas pamietam o usztywnianiu jeszcze szyjki.

Zazwyczaj Misia w chuście spi. Choć dzisiaj usnęła dop po 30 minutach ;)
Caly czas aktywnie sie rozglądała i usmiechałą ;)

Ludzie sie dziwia jak widza dziecko w chuście.
A przecież cała Afryka i Ameryka Południowa nosi dzieci w chustach od wieków.
 
Meganne dzieki:)
Wiesz ja okregoslup sie nie boje bo te chuste stosuje sie na "krotkie wypady" (tak pisze tez w info od Ciebie) a elastyczna wiazana tez kupie:)
 
dziewczyny czy wasze dzieci są spokojne podczas wsadzania do chusty? mój to jak go wsadzam dosteje jakiejs nerwicy:p hehe wierzga krzyczy puki nie wyjdziemy z domu, jak tylko poczuje że wyszliśmy znów jest spokojniutki i po chwili zasypia, albo obserwuje sobie świat.....
a tak poza tym to powoli dobijają mnie komentarze starych bab...... masakra jakaś.... wiecznie od starych słysze boże takie małe dziecko, w chuście, to kregosłup chory bedzie, albo bioderka chore... i takie tam.... mam ochote im nawtykac:p:p
 
reklama
No ja jeszcze niewiem jak moja mala bedzie sie zachowywac, bo chusta dotrze moze w tym tygodniu - mam nadzieje;) Kupilam Hoppediz uzywana (tkana)...

Tez sie zastanawiam co tutaj powiedza baby jak nas beda widzialy...
Ale przejmowac sie nie bede jak beda "gadac"
 
Do góry