reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusta - czyli zamotane mamy ;)

O Mei Tai nie wiem za dużo ale chyba dla starszych, siedzących jest?? Może nosidło ergonomiczne, anatomiczne i nie ma motania?

Polecam Chustowe dzieci - porady , tam jest duuużo problemów chustowych rozwiązanych :)
 
reklama
cześć dziewczyny. ja zakupiłam nosidło "manduca" i jestem zachwycona :) Młody też uwielbia siedzieć w nosidle. nie miałam okazji wypróbować chusty ale teraz nie zamieniłabym tego nosidła na nic :)
 
a ja zainwestowalam w chuste womaru wiazana be close. myslalam ze produkuja tylko nosidla ale sie milo zaskoczylam szczegolnie ze cena byla wyjatkowo atrakcyjna jak dla mnie. no i rozpoczelam swoja przygoda z chustonoszeniem, na poczatek probowalam z instrukcja ale dla lepszej wprawy poszlam do kolezanki obeznanej w temacie. I od miesiaca nosimy sie z moja Majka i przyznam, ze tak jak do tej pory liczylo sie tylko nosidlo tak teraz widze ze to naprawde fajna opcja. musze jeszcze przekonac swojego mezulka ;)
 
dziewczyny.... MT są dwa rodzaje..... na allegro np sprzedawane są standardowe czyli dla dzieci ktore juz same siedza..... natomist jeśli macie kogoś kto szyje MT może uszyc pod wasze dziecko, dobrze dopasowane MT można używac od momentu kiedy dzieciątko trzyma sztywno głowe...... ja mam dopasowane MT pod Mateuszka ( z resztą sama je uszyłam) i w nim już wychodziliśmy... i powiem Wam, rewelacja.... szybciej i sprawniej niz z chustą a dziecko siedzi jak w chuście...... otulone z każdej strony i w pozycji na żabkę
 
a ja zainwestowalam w chuste womaru wiazana be close. myslalam ze produkuja tylko nosidla ale sie milo zaskoczylam szczegolnie ze cena byla wyjatkowo atrakcyjna jak dla mnie. no i rozpoczelam swoja przygoda z chustonoszeniem, na poczatek probowalam z instrukcja ale dla lepszej wprawy poszlam do kolezanki obeznanej w temacie. I od miesiaca nosimy sie z moja Majka i przyznam, ze tak jak do tej pory liczylo sie tylko nosidlo tak teraz widze ze to naprawde fajna opcja. musze jeszcze przekonac swojego mezulka ;)

no poważnie....??
dziewczyno powiedz lepiej czy ty masz rozdwoojenie jaźni czy szukasz jakiejś zaczepki??
Twój post jakim chcesz sprowokować listopadówki 09 brzmi następująco:

no no
a czy te super piekne cudne i wspaniale chusty mają jakiekolwiek certyfikaty i atesty?
jesli tak to może się zastanowię
jesli nie to gratuluje zdrowego rozsadku i odpowiedzialnosci. bo po co atesty i bezpieczenstwo pociechy. wazne ze ladnie wygladam i kolezance sie podobam co?
zal.pl ;)
lutówki zwróćcie uwagę na tę osobę ponieważ nie do końca jest wiarygodna....
jak co dajcie mi znać... pzdr
 
Witam,
jestem dopiero w 17tc, ale dużo dobrego słyszałam na temat chust i chciałabym ją nabyć, zastanawiam się tylko , czy jeśli kupię taką zwyczajną wiązaną to nada się ona dla noworodka? może lepsza jest elastyczna? jak sądzicie?
 
elastyczna posłuzy krótko bo później jak dziecko jest cieższe to chusta sie naciaga i trzeba sie poprawiac.
i w elastycznej masz na maluszku 3 warttwy tkana mozesz tak zawiazac ze masz tylko 1.
 
reklama
hej kochane
mam do sprzedania nowego MT ..... uszyłam dwa dla znajomej, wybrała jeden i drugi został do sprzedaży.......... Na prawdę solidnie wykonany, wzmocniony i ocieplony, możliwośc zamówienia dodatkowego kapturka oraz torby do MT. Chętnych zapraszam na priva albo na gg 6660597. Zdjęcia wyślę na maila albo gg.....Cena też do uzgodnienia:D:D
 
Do góry