reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusta do karmienia piersią

Rakel

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Październik 2018
Postów
51
Przymierzam się do zakupu chusty do karmienia piersią. Pytanie do mam które mają i używają. Która się lepiej sprawdzi? Taka przypominająca fartuszek kuchenny ze sztywnym okienkiem, czy taka którą można założyć na szyi i zakryć się w razie potrzeby?
pobrany plik2.jpg
pobrany plik1.jpg
 
reklama
Obie wyglądają źle moim zdaniem... Polecam wejść na grupę na Fejsie odnośnie chustonoszenia. Tam są specjaliści i pomogą. Tam są. Fizjoterapeuci oraz doradcy chustonoszenia.
 
reklama
A to przepraszam, odniosłam inne wrażenie, bo tą pierwszą nawet się przez głowę przerzuca, jakby ktoś z tym chodzić chciał. A w drugiej jest zdjęcie na stojąco, więc przyjęłam, że ktoś tak nosi.
Jeśli źle zrozumiałam, to przepraszam. :) Wydaje mi się, że przy karmieniu, siedząc, to większość osób pieluszką przysłania czy coś takiego :)
 
Do góry