reklama

Chusta Nosidełko do noszenia dziecka

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2015' rozpoczęty przez patka90, 19 Luty 2015.

1. patka90

patka90 Fanka BB :)

2. MamaPatryka89

MamaPatryka89 Fanka BB :)

Co do chusty miałam taką Vega-chusty-nosidła ergonomiczne-zabawki - Babylonia BB - tkane - Green Paprika - Babylonia

Sprzedałam ją po roku

Miałam chyba za długą chociaż mój B też jej używał:-) i dla niego była ok teraz wybrałabym raczej jakieś nosidło ale tylko w awaryjnych sytuacjach

generalnie fajna sprawa ale trzeba umieć 'motać' taką chustę a mi to szło bardzo ciężko Najlepiej na jakieś szkolenie przejść się dla mam jeśli się chce kupić chustę

Takie ja mam zdanie :)

3. reklama
  4. kati83

kati83 Moderator

dziewczyny ja mam chustę NATIBABY dokładnie kolor indiana
    naturalna bawełniana
    nie polecam a wręcz odradzam elastyczne, dziecko nie oddycha, tzn ciałko dziecka.
    Mysmy sie uwielbiali chustować :-) Ja miałam ręce wolne a Mati bliskość moją
    Najlepsze chusty to te "złamane" czyli używane. Nowe zanim złamiesz to się wkurzysz i sprzedasz.
    No motanie niby skomplikowane ale dojdzie sie do wprawy. Myśmy zaczęli sie chustować od około 2-3 m-ca

5. Thriade

Thriade Fanka BB :)

Planuje iść na warsztaty jakieś w tym temacie, ale to już z dzieckiem :)

6. patka90

patka90 Fanka BB :)

Bo tak się zastanawiam od którego miesiąca dziecko można nosić w takiej chuście. Na sierpień wrzesień fajne takie coś bo z córką cały czas na dworze a wiadomo ze z dwójką juz trudniej bo młoda będzie chciała żeby ją na rowerze poprowadzić itd a drugiego malucha bym miała cały czas przy sobie to wtedy bez problemu.

MamaPatryka od którego miesięcy używaliście taka chustę?

7. Mama.O.

Mama.O. Fanka BB :)

Ja swoje zaczęłam motac przed 6tyg . Bardzo lubimy chusty i ulatwia nam to życie przy 3dzieci

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2

8. Mama.O.

Mama.O. Fanka BB :)

Niekokiecznie zlamane są najlepsze ja lubię surowsze ale to rzecz gustu . Chusty zlnem sa bardziej przewiewne ale też ciężej się nimi pracuje trzeba dobrze dociagac . Z welna są bardzo miesiste i poniosa nawet slonia ale latem to śmierć z gorąca . Bawelniane są uniwersalne i można je dobierac gramatura do potrzeb. No i cena od takiego 160 po tysiace . Firm multum wzorów kolorów ...idzie popaść w chustomanie

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2

9. zulugulka

zulugulka Fanka BB :)

Ja też mam zamiar chustować naszego maluszka ale najpierw jak przyjdzie na świat zapiszemy się na kurs. Słyszałam same pochlebne opinie o noszeniu dzieci w chustach oprócz oczywiście wolnych rąk mamy. Dziecko jest blisko naszego ciała słyszy bicie serca matki, dźwięk który towarzyszył mu przez 9 m-cy przez co jest spokojniejsze.

10. reklama
  11. EwciaZ

EwciaZ Fanka BB :)

My też mamy Natibaby i jest super:) Chustowanie od wieku kilku tygodni. Można kupić taką chustę używaną dużo taniej.

A jak dzieć trochę większy to polecam nosidło TULA, polski producent i też super jest.

12. MamaPatryka89

MamaPatryka89 Fanka BB :)

Kurczę nie pamiętam ale młody chyba miał 1 lub 2 miesiące

Poleć forum