reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusta Nosidełko do noszenia dziecka

reklama
Co do chusty miałam taką Vega-chusty-nosidła ergonomiczne-zabawki - Babylonia BB - tkane - Green Paprika - Babylonia

Sprzedałam ją po roku

Miałam chyba za długą chociaż mój B też jej używał:-) i dla niego była ok teraz wybrałabym raczej jakieś nosidło ale tylko w awaryjnych sytuacjach

generalnie fajna sprawa ale trzeba umieć 'motać' taką chustę a mi to szło bardzo ciężko Najlepiej na jakieś szkolenie przejść się dla mam jeśli się chce kupić chustę

Takie ja mam zdanie :)
 
dziewczyny ja mam chustę NATIBABY dokładnie kolor indiana
naturalna bawełniana
nie polecam a wręcz odradzam elastyczne, dziecko nie oddycha, tzn ciałko dziecka.
Mysmy sie uwielbiali chustować :-) Ja miałam ręce wolne a Mati bliskość moją
Najlepsze chusty to te "złamane" czyli używane. Nowe zanim złamiesz to się wkurzysz i sprzedasz.
No motanie niby skomplikowane ale dojdzie sie do wprawy. Myśmy zaczęli sie chustować od około 2-3 m-ca
 
Bo tak się zastanawiam od którego miesiąca dziecko można nosić w takiej chuście. Na sierpień wrzesień fajne takie coś bo z córką cały czas na dworze a wiadomo ze z dwójką juz trudniej bo młoda będzie chciała żeby ją na rowerze poprowadzić itd a drugiego malucha bym miała cały czas przy sobie to wtedy bez problemu.

MamaPatryka od którego miesięcy używaliście taka chustę?
 
Ja swoje zaczęłam motac przed 6tyg . Bardzo lubimy chusty i ulatwia nam to życie przy 3dzieci

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
 
Niekokiecznie zlamane są najlepsze ja lubię surowsze ale to rzecz gustu . Chusty zlnem sa bardziej przewiewne ale też ciężej się nimi pracuje trzeba dobrze dociagac . Z welna są bardzo miesiste i poniosa nawet slonia ale latem to śmierć z gorąca . Bawelniane są uniwersalne i można je dobierac gramatura do potrzeb. No i cena od takiego 160 po tysiace . Firm multum wzorów kolorów ...idzie popaść w chustomanie

Wysyłane z mojego GT-S5300 za pomocą Tapatalk 2
 
Ja też mam zamiar chustować naszego maluszka ale najpierw jak przyjdzie na świat zapiszemy się na kurs. Słyszałam same pochlebne opinie o noszeniu dzieci w chustach oprócz oczywiście wolnych rąk mamy. Dziecko jest blisko naszego ciała słyszy bicie serca matki, dźwięk który towarzyszył mu przez 9 m-cy przez co jest spokojniejsze.
 
My też mamy Natibaby i jest super:) Chustowanie od wieku kilku tygodni. Można kupić taką chustę używaną dużo taniej.

A jak dzieć trochę większy to polecam nosidło TULA, polski producent i też super jest.
 
reklama
Do góry