reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

chusta w ciazy

ladygab

SZCZESLIWA MAMA
Dołączył(a)
5 Październik 2008
Postów
3 328
Miasto
Wrocław
Witam

Jestem mama 14 m-cznej dziewczynki i obecnie jestem w ciąży, nurtuje mnie pytanie czy można chusty w ciąży używać? może są jakieś specjalne wiązania, by nie uciskać brzuszka?? Bardzo proszę o odpowiedz, na pewno było by to dla mnie duże ułatwienie, niż wnoszenie wozka na 1 pietro.

Pozdrawiam
 
reklama
jeżeli ciąża jest prawidłowa, a ty nosiłaś przed ciążą dziecko i twój układ mieśniowy oraz kręgosłup są przyzwyczajone do noszenia to jak najbardziej można nosić - najlepsze rozwiązanie - prosty plecak z wykończeniem tybetańskim lub estońskim
 
Dziękuje, nosiłam w lecie, potem na zimę zrobiłam przerwę, wypróbuje w domu i zobaczę jak moje mięśnie to zniosą.
 
Do góry