reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki bambino polecam - pampers odradzam

Teddy pisze:
a bo to trzeba stawiac paczke do gory nogami... ;)

w kazdych mokrych chusteczkach tak sie dzieje... plyn opada na spod... :)

Jak zrobisz tak z tymi papmpersowymi to będzie wszytko ok. Ja zawsze jak kupuję nową paczkę (a kupuję w czteropaku) to stawią ją do góry nogami i jest ok.
A używam tych chusteczek bo je lubię, próbowałam kiedyś Dzidziusia i normalnie jak dla mnie porażka
 
reklama
Megi80 pisze:
Jak zrobisz tak z tymi papmpersowymi to będzie wszytko ok. Ja zawsze jak kupuję nową paczkę (a kupuję w czteropaku) to stawią ją do góry nogami i jest ok.

Wiesz co wydaje mi się że tak nie powinno sie dziac bo w bambino tak nie ma ani w lawendowych więc daruje sobie te zielone bo dla mni to własnie jest porażka
 
kupiłam chusteczki Bambino i jestem bardzo z nich zadowolona: świetnie nawilżone od pierwszej do ostatniej sztuki, ładnie pachną :)
fakt, wyciągają się czasami po 2 sztuki, ale można to opanować :)
 
reklama
A dla mnie najlepsze sa pampres sensitive bo sa delikatne i malo nasycone zapachami bo bambino akurat sa dla mnie najgorsze,za duzo perfumowane, nie wiem tego czy mojemu dziecku pasowalo wycieranie nimi buzi i czy jej ten mocny zapach nie przeszkadza bo mi tak.
 
Do góry