reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki bambino polecam - pampers odradzam

reklama
a ja używam raz bambino raz pampersów. Jedne i drugie są super, ale faktycznie bambino są lepiej nawilżone i ładnie pachną. Ostatnio moja Zuźka wzięła do buzi chusteczkę bambino a wokół jej ust zrobiło się czerwono... :( ale normalnie nie jest nanie uczulona. no cóż w kńcu one sa do pupy. :)
 
mała26 pisze:
a ja używam raz bambino raz pampersów. Jedne i drugie są super, ale faktycznie bambino są lepiej nawilżone i ładnie pachną. Ostatnio moja Zuźka wzięła do buzi chusteczkę bambino a wokół jej ust zrobiło się czerwono... :( ale normalnie nie jest nanie uczulona. no cóż w kńcu one sa do pupy. :)

no własnie nie tylko na opakowaniu pokazane jest że można uzywac do bużki też :(
 
hehe, a ja paradoksalnie lubie te intensywniej pachnace chusteczki :laugh:
biale pampersa - dla mnie porazka - strasznie bezplciowy zapach...
teraz uzywamy na zmiane bambino, babydream i pampersy - jeski sie trafia na promocji...
 
A mi w chusteczkach pampers sensitive nie odpowiada zapach. Normalnie jestem na niego uczulona-aż mnie mdli,a pech chciał że kupiłam aż 2 opakowania (promocja :p ) i teraz męczę się żeby je wykorzystać. Poza zapachem są ok-miękkie i dobrze nawilżone. Dla mnie najgorsze jak do tej pory okazały sie chusteczki "dzidziuś"-totalna porażka. Jedne z najtańszych ale strasznie suche-żeby małej wytrzeć pupsko musiałam zużyć z 5-6 chusteczek jednorazowo i to czesto było mało.
 
ostatnio koleżanka kupiła dadda sensitive i dała mi di powąchania - matko kochan atoz to czysty spirytu - ODRADZAM !!!!!!!!!!!
 
a ja nakupowałam nivea w promocji (były tańsze od pampersowych) i jestem happy ;D ;D ;D, dopóki się nie skończą zapasy   ::) 8)
 
reklama
luckymama pisze:
W jakim sklepie kupiłaś niveiki i kiedy??? Może zdążę, bo je uwielbiamy!!! ;D

w Geancie ale to było w lipcu, nie wiem czy zdążysz bo dawno w geancie nie byłam to nie wiem czy jeszcze mają tą promocję, były pakowane po 2 paczki w promocyjnej cenie, wychodziło za jedną paczkę taniej niż pampersowe.
Jeszcze mi 2 paczki zostały, porządnie się zaopatrzyłam ;D
 
Do góry