reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki bambino polecam - pampers odradzam

Sorbuś

Mama Majci i Patrycji
Dołączył(a)
7 Luty 2006
Postów
6 156
Kupiłam ostatnio chysteczki pampers i były strasznie suche - normalnie tragedia za to po tym nieudanym zakupie bardzo miło mnie zaskoczyły chusteczki Bambino które sa super odpowiednio miękkie i nawilżone - rewelacja jak dla mnie
 
reklama
Bambino sa bardzo fajne... maja przyjemny dosc zapach, ale niestety bardzo intensywny... na dluzsza mete denerwujacy...
zreszta dokladnie jak i wszystkie inne perfumowane...
wiec ja uzywalam na zmiane Bambino i Bella Delfi (bardzo podobne)...

....natomiast teraz, od kilku miesiecy uzywamy tylko i wylacznie Rossmanowe Babydream... nie pachna praktycznie wcale, wiec sie nie nudza i nie ma sie wrazenia, ze po jakims czasie wszystko nimi zalatuje...

....to tyle o chysteczkach... :)
 
tez uzywałam bardzo długo Babydream i były ok tylko bambono są mieksze a poza tym Babydream na spodzie są strasznie mokre trochę mnie to wkurzało ale sa OK
 
a bo to trzeba stawiac paczke do gory nogami... ;)

w kazdych mokrych chusteczkach tak sie dzieje... plyn opada na spod... :)
 
Szczerze mówiąc pierwszy raz się z tym spotkałam w bambino tak nie ma ale przy tej cenie babydream i tak są OK
 
jsorbek pisze:
Kupiłam ostatnio chysteczki pampers i były strasznie suche - normalnie tragedia

też sie pod tym podpisuje

w sumie nie wiem dlaczego sie skusiłam na te pampersa, bo ich bardzo dawno nie używałam, ale jestem bardzo nie zadowolona i na dodatek kupiłam dwupak :mad:

Bambino jak dla mnie mają jedna wadę, nie wyciągają sie pojedyńczo, tylko kilka na raz, ale poza tym są OK
 
ja jestem z Pampersów zadowolona -ale z bambino też. natomisat Cleanic Dzidziuś - zupełna porażka. Suche i w ogóle nie da się nimi wyczyścić pupy
 
Pycha ja tez kupiłam dwypak :p :mad: :mad: :mad:

A bambino nawet pojedyńczo mi sie wyciagają chociaż słyszałm już od kogoś żę kilka na raz mnie narazie jakoś pojedyńczo
 
mnie wkurzało w bambino że nigdy nie udawało mi się jednej chusteczki wyciągnąć tylko wszystkie naraz szły a potem musiałam je upychac i przez to szybciej wysychały, choc zapach ok i generalnie nie mam wiele do zarzucenia przez tę niwygodę z wyciąganiem po drugiej paczce dałam sobe spokój,
potem używałam białych pampersów (tych z rumiankiem) fajne były tylko ta cena,
następnie zwykłych pampersów też nie mam nic do zarzucenia po za ceną,
przeszłam przez jakieś najtańsze w sklepie (nie pamiętam marki) strasznie śmierdziały,
Lidlowe niebieskie - jakoś mi się tak mazały i zapach po trzeciej paczce mi się znudził,
Biedronkowe - takie neutralne, bezzapachowe ale w zachwyt nie wpadłam,
dzidziuś - najpierw byłam zachwycona ale z paczki na paczkę trafiały mi się coraz suchsze,
z Rossmana - babydreams naprawdę fajne jak nivea,
teraz używam nivei full wypas lepszych chyba na rynku nie ma, trafiłam na promocję w supermarkecie, 2 paczki w cenie jednej,
wychodziło sporo taniej niż pampersowe, kupiłam zapasik ;D, jak się skończą pewnie wrócę do rossmanów.
 
reklama
Do góry