reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusteczki nawilżane dla niemowląt Tami MyBaby Cotton polecam

AsiaWalc

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
4 Sierpień 2014
Postów
32
Miasto
Poznań
Kupiłam w Rossmannie chusteczki Tami MyBaby Cotton ultraSensitive 54sztuki - chusteczki bardzo wygodnie się wyciągają, jedna po drugiej. Najważniejszy w produktach dla dzieci jest dla mnie skład- chusteczki są w pełni naturalne, nie zawierają parabenów, 100% bawełny. Są też idealnie nawilżone, nie za suche, ani za bardzo mokre. Są już na mojej liście rzeczy na wyprawkę do szpitala.

 
reklama
Z tego co kojarzę to te chusteczki wcale nie są drogie,a jeżeli piszesz że dodatkowo także skuteczne i sprawdzają się,to moim zdaniem jak najbardziej warto pokusić się o zakup. Może ktoś jeszcze ma jakieś opinie na ich temat? Ja osobiście nie używałam ich.
 
Ja je wczoraj zakupiłam w Rossmannie, skusiła mnie cena oraz to, że są bawełniane. Wzięłam po jednym opakowaniu Tami MyBaby Cotton ultraSensitive i natural Care- na razie test robiłam na sobie i szczerze jestem bardzo zadowolona, nie wysychają tak szybko i są bardzo delikatne, świetnie u mnie sprawdzają się do demakijażu.
 
Wiecie co, a ja kupiłam właśnie te Ultra sensitive i są makabryczne jak dla mnie... Może trafiłam na jakieś lipne opakowanie, ale na palcach mogę polioczyć ile razy udało mi się wyjąć jedną chusteczkę.. Normalnie na metry sie wyjmowały.... ;/
 
Może to celowy zabieg ze strony producenta aby wyciągnąć jak najwięcej chusteczek za jednym razem i szybko je zużyć,kto wie:) Poza tym ja mam pozytywną opinię na ich temat,kusi atrakcyjna cena.
 
Do góry