reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustonoszenie

Ja sie zastanawialam nad chusta ale na razie moj maluch jest tak samo malo absorbujacy jak jego starszy brat w tym wieku czyli nie wymaga noszenia. Moze pozniej o tym pomysle, zalezy jak nam beda szly spacery z dwojka.
 
reklama
Zuzanka mam pytanie do ciebie bo wiem że ty nosisz synka w chuście. Powiedz mi jak wiążesz teraz chustę, tzn na kieszonke czy moze inaczej. Bo nie wiem co wybrac dla takiego malucha. A sa jakies metody wiązania aby leżał bokiem?
Bo musze juz zacząć bo niestety u nas non stop ręce, w dzień mało śpi, i nie moge nic zrobic w domu.
 
Oliwia, przynajmniej do czasu, kiedy Misiek nie zacznie pewnie trzymać główki, będę go nosić w kieszonce (czyli niejako w pionie). Jest też wiązanie "kołyska" ale nigdy go nie próbowałam.
I osobiście polecam pierwsze proby motania zrobić przy kimś doświadczonym. Ja byłam na warsztatach ( o tu: Majowe warsztaty chustowe | Szkoła Noszenia PRZYWIĄZANIE ), zresztą na poczatku często musiałam się upewniać, że wszystko dobrze robię.
 
Dzieki za linka. Juz zapisałam sie na czerwiec na warsztaty. Wczoraj próbowałam nosic go w kieszonce, ale chyba cos żle zawiązałam bo mi sie kiwał, i w sumie bałam sie go nie trzymac. Mam nadzieje ze pomoga mi na tych warsztatach:) A ty mieszkasz gdzies moze w okolicach Wejherowskiej?
 
Problemem z wiązaniem (przynajmniej dla mnie) było właśnie dociągnie materiału. Bo wydawalo mi się, że za mocno ściska się dziecko, a znow jak nie dociagniesz to jest niestabilne. A mieszkam na nowodworskiej. Jakbys miala po drodze to zapraszam :-)
 
Do góry