reklama

Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady

Temat na forum 'Archiwum mam styczniowych'11' rozpoczęty przez Ewcia_822, 3 Marzec 2011.

1. Ewcia_822

Ewcia_822 Gość

Ponieważ trend chustowania już na dobre zagościł w naszym środowisku, czyli u świeżo upieczonych mam, zakładam wątek o tym sposobie noszenia dzieciaczków. Proszę wrzucać tutaj linki do przydatnych informacji o chustach a najlepiej same piszcie o waszych początkach z chustowaniem maluchów. Na pewno te opinie bardzo się przydadzą. Zdjęcia również będą bardzo mile widziane :)

Sama myślę o chustowaniu małego i już 3 dzień o tym rozmyślam i nie mogę się zdecydować na rodzaj chusty... a co dopiero jak już będę ją miała - jak wtedy zawiązać w niej tego małego człowieka...

2. Madlen80

Madlen80 Fanka BB :)

Ostatnia edycja: 3 Marzec 2011
  3. reklama
  4. Ribi

Ribi Fanka BB :)

ewcia dziekuje za ten watek. mi wlasnie dzis przyszla chusta i mam nadzieje ze dzis bedziemy sie wiazac....

5. Patrycja89

Patrycja89 Mama Kubusia

Oj nie wiem Ribi, bo przy mojej było napisane zeby najpierw uprać i uprasowac.

6. malutk_a

malutk_a michasia 08 i antosia 11

znalazlam taka stronke Szkoła Chustonoszenia

ja mam tkana nimar dalam za nia 63 zl i tez musze ja najpierw uprac. w szoku bylam jak zobaczylam jaki to wielki kawal materialu

7. Ewcia_822

Ewcia_822 Gość

Chyba damqelle wstawiała gdzieś zdjęcie jak chustują się z Marii ale nie wiem gdzie kurka...

8. malutk_a

ewcia chyba na zamknietym no i moniaivoy tez chyba dodawala zdj wojtka z mala

9. martuś88

martuś88 Fanka BB :)

dziewczyny zamawiacie te chusty na allegro? bo też sie nad kupnem zastanawiam...

10. reklama
  11. AsiaK.

AsiaK. Fanka BB :)

a czy 15kg dzieciaczka tez mozna sobie uwiazac???

12. malutk_a

Poleć forum