reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie naszych maluchów - opinie, porady

asiak no właśnie czekałam na podziękowania ;) swoją drogą bezsensu że tego nie ma. Może by dali takie buźki z uśmiechem że się post podoba:) ale luz. Kochana pójdziemy razem do klubu:) A co do chusty to naprawdę lepiej kupić taką jaką ma Madllen ....zawsze później możessz ją odsprzedać:)
 
reklama
wicie co powedzialam mamie mojej, ze mysle o chuscie by nosic Antka to na mnie nakrzyczala, ze zwariowalam bo od tego dzieci maja krzywe plecki i nozki i nie ma mowy bym malego w chuscie nosiła
 
wicie co powedzialam mamie mojej, ze mysle o chuscie by nosic Antka to na mnie nakrzyczala, ze zwariowalam bo od tego dzieci maja krzywe plecki i nozki i nie ma mowy bym malego w chuscie nosiła

No co ty? Połowa świata nosi swoje dzieci w chuście. W Ameryce, Azji, Indiach... tylko w europie ktoś kiedyś wymyślił że dzieci trzeba przywiązywać do deski. I kto jest teraz najbardziej pokrzywionym społeczeństwem? Spytaj się mamy czy widziała kiedyś garbatego murzyna.
Ja pamiętam jeszcze parę lat temu koleżanka była w Peru i przywiozła bajecznie kolorowe zdjęcia. Na prawie każdym kobiecina w kolorowej chuście na plecach miała małego szkraba - zastanawiałam się wtedy dlaczego nie ma tego u nas. No i jest
Ja myślę że chustowanie to nie jest przelotna moda którą nasze dzieci odpokutują krzywymi kręgosłupami - ale powrót do pierwszych naturalnych instynktów.


uuuuuu. I to jest mój 1000czny post !!!!
 
Ostatnia edycja:
damquelle wiem, że chusta to nic złego, moja mama ma jakieś archaiczne myślenie, tak samo było z nosidełkiem, mały kiedyś miał zły dzień i marudził w nosidełku to przyszła zaczęła na mnie wrzeszczeć jakby się mu krzywda działa, zabroniła mi wkładać dziecko do nosiedełka bo mu nie wygodnie, bo będzie miał plecki krzywe itp...
i nawet teraz jak go wkładam i sobie spokojnie siedzi to przylatuje i go wręcz wyrywa z tego nosidełka jakby nie wiem , na kolcach siedział...
nie potrafi zrozumieć, że to nie jej dziecko...
 
martuś - rozumiem :) Bo od tego są matki. Moja nie - bo wie że mnie odrębne przepisy regulują, ale za to teściowa się zgada: bo albo Tymka za krótko obcieliśmy, albo Anka ma spodnie za krótkie, sukienkę wyświechtaną,rękawy naciągnięte.... na komunię na pewno garnitur będzie za ciasny, a Anka nie będzie miała podkoszulki - bo ja taka jestem. No i tą chustę to też ja sobie "wymyśliłam" bo ona nie widziała żeby ktoś w chuście dziecko nosił tylko ja muszę dziwolągować - bo ja taka jestem.
Nawet wczoraj chciałam jeszcze synowi koszulę przeprasować, ale mąż mówi bym dała spokój "bo moja mama i tak coś znajdzie". Ech, ale ja na to przymykam oko bo to kochana kobiecina w zasadzie jest. A w chuście będę nosić - BO JA TAKA JESTEM :))) I już
Ha.ha.ha... ależ ja mam dziś humor :))))
monia-t - ale jednak myślę że powinnaś to skonsultować z ortopedą. Bo owszem jest to dobre na bioderka - ale jeśli Natalka coś ma nie tak to lepiej zapytać specjalisty czy nie ma przeciwskazań
 
Ostatnia edycja:
monia-t - ale jednak myślę że powinnaś to skonsultować z ortopedą. Bo owszem jest to dobre na bioderka - ale jeśli Natalka coś ma nie tak to lepiej zapytać specjalisty czy nie ma przeciwskazań
W czwartek mamy wizytę, więc na pewno zapytam :) Mam nadzieję, ze nie będzie przeciwwskazań, bo już się napaliłam :)
tocze boj o chuste na allegro:) elastyczna:) moja Natusia tez cos ma z bioderkiem za tydz mamy kontrole - zapytam
Wiosenna chusta elastyczna, długa, super stan BCM (1509529939) - Aukcje internetowe Allegro
te nasze Natusie na jednym wózku jeżdżą :) A chusta bardzo ładna, ustaw snajpera!

Mam pytanie: jak to jest z tymi skośnymi końcami??? Wygodniej się wiąże? Muszę szybko dać znać, czy chcę chustę prostokątną czy trapezową
 
reklama
Do góry