reklama

Chustowanie u Lipcówek :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2014' rozpoczęty przez elifit, 16 Sierpień 2014.

1. elifit

elifit Fanka BB :)

Z racji że kilka z nas już chustuje a coraz więcej się przymierza, pozwolę sobie założyć oddzielny wątek na temat noszenia w chuście/nosidle itd.
    Możemy się tu wymieniać spostrzeżeniami, uwagami, poradami, zdjęciami a także zamieszczać ewentualne chustowe ogłoszenia :)

2. Tusiaczek2402

Tusiaczek2402 Moderatorka Członek załogi

Wątek już jest więc pozwolę sobie ponowić pytanie o len. Czy któraś miała kontakt z chustami z tego0materiału? Jak on się zachowuje? A może ktoś macał konkretnie chusty Vombati?

3. reklama
  4. Catsun

Catsun Fanka BB :)

5. sergeevna

sergeevna Pysiołkowa Mama

Super temat, muszę znaleźć swoją chustę wreszcie ;-)

6. Tusiaczek2402

Dziewczyny Widziałyście gdzieś jakieś forum z ogłoszeniami sprzedażowymi? Poza tą grupą na Facebooku chusty-sprzedam-kupię-zamienię? No i Olx i Allegro oczywiście? Może na jakimś forum ktoś widział bazarek z używkami?
    Cały czas jestem chora na jakieś wyjściowe Vombati, bo pasiaka już mam

7. elifit

elifit Fanka BB :)

Tusiaczek chusty.info - polecam lekturę :)

8. Tusiaczek2402

E tam. Veni, vidi ale niestety bez vici:(
    Nie ma nic dla Tuś:confused:

9. aNilewe_

aNilewe_ Fanka BB :)

ogladalam filmiki na yt i wydaje sie to byc fajne, ale jak juz sie zawiaze to potem latwo dziecko wkladac i wyjmowac wielokrotnie np. na zmiane piluszki w gh albo co innego?

i czy np. zimna tez mozna przy puchowej grubej kurtce?

10. reklama
  11. malgorzatkar

malgorzatkar Moderator

aNilewe z tkanej musisz się wymotać, żeby dziecia wyjąć, z elastycznej wyjmiesz, ale elastyk to tak do pół roku mniej więcej...

12. Tusiaczek2402

Z 0kółkowej można szybko wyjąć i włożyć, ale to taka chusta na krótkie dystanse. Moje potrzeby zaspokaja ale zależy czego Kto potrzebuje:)

Poleć forum