reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustowanie u Lipcówek :)

reklama
Undomiel na obecną potrzebę noszenia daje radę. Rozglądam się za Mei tai, ale bez ciśnienia, bo w tej chwili moje dziecko wybiera wolność.
Po domu całkiem dużo przez ostatnie zęby nosiłam i ciężaru nie czuję.
 
Heh Lilla świetny żart, biorąc pod uwagę, że ostatnie noce Szymek w ogóle nie dawał mi spać. Wczorajsza noc to powrót do normalności. Jedna pobudka około 1-2 na jedzenie, a potem spanie do rana. Jak mogę zajrzeć na nocnej to jest dobry znak, jak mnie nie ma to zazwyczaj oznacza noszenie przez pół nocy;)
 
reklama
Dziewczyny, chce sprzedać Lf słoneczny fluoryt kołowa, może jest ktoś chętny zanim wrzucę na inne portale? :)
Wymyśliłam sobie yaro, jakieś plecaków. Na szybkie wyjścia teraz już mam Tule wiec to z kołowej musze zrezygnować
 
Do góry