reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustujemy - czyli alternatywa dla wózka

Wow.
Cyz to girasol?

Ja ostatnio siostrze sprezentowałam mojego girka bumeranga Zobacz załącznik 774264

cb7wugpju04jz4q8.png
nie to little frog ale jutro juz leci dalej bo za krotka dla mnie

Sent from my SM-G357FZ using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
A to nawet takie niewprawione osoby są w stanie rozpoznać, że chusta jest wystarczająco miękka? Czy zawsze nowa jest twarda i juz?:)


a8doqqmz725nh9h0.png
 
A to nawet takie niewprawione osoby są w stanie rozpoznać, że chusta jest wystarczająco miękka? Czy zawsze nowa jest twarda i juz?:)


a8doqqmz725nh9h0.png
Porównaj to do dżinsów. Jak wyjmiesz z pralki lub kupisz nowe to są takie sztywne a jak ponosisz pare dni to miękną.
A materiał czy sztywny wyczujesz w rękach ;)

Nowa nie zawsze znaczy twarda. Zależy to od przędzy oraz gramatury czuli (grubości tkania). Im mniejsza gramatura tym bardziej chusta miękka . Chusty z bawełny czesanej są miększe od zwykłej
cb7wugpju04jz4q8.png
 
Czekam na Little Love Różany Ogród - kółeczka jednak [emoji6] jak młody szybko się ciężki zrobi to sprzedam i kupię długą. Ciekawe czy trzeba będzie długo łamać [emoji12]

 
Doswiadczone Mamusie poradzcie :)
Wczoraj na szkole rodzenia polozna zachwalala ten wynalazek : Link do: KangaWrap Baby Wrap - The Organic, Fairtrade Baby Carrier . Mowila, o pozycji zabki, uwypukleniu pleckow i ze mozna tego uzywac od pierwszych dni, zreszta sprzedaja to w szpitalasz i domach narodzin. W internetach tez ma sporo pozytywnych opini. Co o tym myslicie?

Wyglada super! Tylko w Polsce nigdzie nie moge znalezc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry