reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustujemy - czyli alternatywa dla wózka

reklama
Ja wiem ja wiem że tu pewnie o tym już było ale też chce chustowac a nie wiem co wybrać, bo wolałabym coś używanego bo ceny nówek są... hmmm .... ciekawe.
A nie wiem czy podolam przy 1szym dziecku choć chciałabym!
A zatem pytanie:
Firma:Natibaby - może być?
Chusta tkana splotem skośno-krzyżowym.
Skład: Bawełna 100%
Szerokość: ok 70cm.
Długość 4,6m
???? Może być ???
Ja mam 168 cm i jestem malobiusciasta i szczupłokostna :) od biustu w górę - tzn byłam....teraz tłuszcz nachodzi mi partiami dolnymi.
 
Ja wiem ja wiem że tu pewnie o tym już było ale też chce chustowac a nie wiem co wybrać, bo wolałabym coś używanego bo ceny nówek są... hmmm .... ciekawe.
A nie wiem czy podolam przy 1szym dziecku choć chciałabym!
A zatem pytanie:
Firma:Natibaby - może być?
Chusta tkana splotem skośno-krzyżowym.
Skład: Bawełna 100%
Szerokość: ok 70cm.
Długość 4,6m
???? Może być ???
Ja mam 168 cm i jestem malobiusciasta i szczupłokostna :) od biustu w górę - tzn byłam....teraz tłuszcz nachodzi mi partiami dolnymi.
Natibaby, Little Frog, Lenny Lamb, Tula. To z takich bardziej dostępnych. Żadne Pentelki czy Azumi - to pościelówy.

 
Nabyłam 2016-10-27 17.35.37.jpg

I teraz podpowiedzi gdzie mogę nabyć teraz wiedzę :)?
A nie mam fb.
Klasyczna tkanka 4.7 m.
 

Załączniki

  • 2016-10-27 17.35.37.jpg
    2016-10-27 17.35.37.jpg
    65,8 KB · Wyświetleń: 308
reklama
Hej mamusie. Jeśli jesteście zainteresowane noszeniem w chustach okiem fizjoterapeuty oraz pokrewnymi tematami, zapraszam na bloga :) www.onamota.pl Wszystko dopiero rusza ale obiecuję regularne dodawanie info. Zapraszam tez na FP na FB ;)
 
Do góry