reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chustujemy - czyli alternatywa dla wózka

Izula to ma plastikowe kółka. Muszą być metalowe żeby się chusta przesuwała. A sprawdź u siebie na olx.

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
reklama
Izula to ma plastikowe kółka. Muszą być metalowe żeby się chusta przesuwała. A sprawdź u siebie na olx.

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
Aha, ale ja tylko chce poogladac a potem cos wybiore. Podoba mi sie jedna z tej stronki co mi wyslalas link :) ale nie wiem jaka musze miec dlugosc tej chusty.. tam sa rozmiary s,m i l.. i nie wiem jaka ja musze miec. Doradzisz cos ? :)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Doradze :) jaki rozmiar ubrań nosisz? I rozmiar biustu. Bo ważna jest szerokość ciała. Myślę że długość 1,7m tj chyba S by wystarczyła

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
Doradze :) jaki rozmiar ubrań nosisz? I rozmiar biustu. Bo ważna jest szerokość ciała. Myślę że długość 1,7m tj chyba S by wystarczyła

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
Aha to tako bajer [emoji23] no zwykle nosilam rozmiar s, ale teraz nosze m, ale biust mimo karmienia mam maly [emoji23][emoji23] no to pewnie S wystarczy :) dziekuje za rade bo ja juz chcialam ta najwieksza [emoji23][emoji23][emoji23]

Dziekuje Ci bardzo dobra kobieto :)



Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochani, czy mogę Was prosić o głosy?
Pierwsze miejsce to darmowa chusta do noszenia dzieci. Jestem potocznie zwaną chustoświrką, kocham nosić mego synka. Nie ukrywam, że pomaga mi to w wielu czynnościach domowych :)
Link do: Zagłosuj na maluszka o imieniu Oliver - w konkursie fotograficznym
Będę się cieszyć nawet z piątego miejsca :)
Głosować można codziennie, do końca stycznia.
Za pomoc bardzo dziękuję :
 
ciagnie mnie do chusty kolkowej...ale... mam sporo pytan i watpliwosci...
1. chce w niej nosic Zosie rowniez jak bedzie starsza (na biodrze). jaka powinna byc ta chusta? tkana ale grubsza np. 260-280? czy moze zakardowa? czy zakardowa trudniej sie dociaga?
2. jaka dlugosc? nosze rozmiar 40-42
3. czy moge prosic o link do wiazania (tzn taki ktos lto robi to dobrze bo moge oczywiscie sama googlowac ale wiadomo...)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
1. 260 będzie dobre. Żakardowa nie ma nic do grubości. To jest po prostu inny splot. Nie dociąga się gorzej czasem nawet lepiej. To zależy min od wzoru.
2. Wydaje mi się że długość 1.7 m styknie. 2m to może ogon wisieć choć zawsze można skrócić
3. Wrapyouinlove kanał na YouTube polecam. Ring sling to po angielsku chusta kółkowa.

[emoji813] Lili 18.12.2016r [emoji813]
[emoji813] Zuza 08.07.2014 [emoji813]
[emoji813] Aru 28.09.2011 [emoji813]
 
reklama
Do góry