reklama

CHUSTUJEMY-nosimy w chuście ,chusty i akcesria służe pomocą

Od
4 Listopad 2012
Miasto
Katowice
Odpowiedzi
0
Stanowczo Tkana Wiazana bo kółkowa obciąza nierównomiernie! i u ciebie jeszcze ważniejsze będzie dorbre dociągnięcie i dobre wiązanie

reklama
Od
7 Listopad 2012
Odpowiedzi
0
Stanowczo Tkana Wiazana bo kółkowa obciąza nierównomiernie! i u ciebie jeszcze ważniejsze będzie dorbre dociągnięcie i dobre wiązanie
Czyli taka byłaby dobra?
CHUSTA TKANA AZIMI bawełna 5m DUŻOkolorów PORADNIK (3012430681) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

A jeszcze zapytam, czy z tej samej chusty możemy korzystać oboje z mężem (naturalnie rozumiem, że do każdego z nas trzeba będzie od nowa wiązać), czy lepiej sobie sprawić oddzielne (ze względu na rozciąganie, czy coś innego)? No i czy za każdym razem trzeba ją od nowa wiązać (przy jednym użytkowniku), czy można ją jakoś z siebie zdjąć i zakładać szybciej?

fioletowa

mama Arturka :-)
Od
6 Marzec 2009
Miasto
szczecin
Odpowiedzi
0
palin my używaliśmy jednej, albo ja albo mąż no i do każdego założenia wiązanie od nowa, nawet nie wiem czy się da tak zrobić żeby raz zawiązać a potem hmm zamotać? niee to chyba niemożliwe:no:

Od
7 Listopad 2012
Odpowiedzi
0
No cóż, to się będziemy motać :-)

A powiedzcie, serio potrzeba aż tak dużej (5 m)? Czy to jest może uzależnione od wielkości noszącej i noszonego?

fioletowa

mama Arturka :-)
Od
6 Marzec 2009
Miasto
szczecin
Odpowiedzi
0
ja jestem niska, a moj maz wysoki - mamy 5 m
tu zdjecie mojego z chusta
IMG_0086.jpg

a tu Artura z chusta ;-)
100_0075.jpg

koniecznie chcial misia nosic
wlasnie sobie pomyslalam czy mu nie kupic chusty dla lalek - ja bede nosic Filipa a on misia...

dmuchawiec

lipcóweczka'09,
Od
22 Wrzesień 2009
Miasto
Grajewo
Odpowiedzi
0
Fioletowa- ja Zosi zrobiłam kółkową dla lalek- była zachwycona. A miny przechodniów jak szłysmy ja z Marysią, a Zosia z lalką- bezcenne!!!:-D
Synek cudny!

sa_raa

*GrUdNiÓwECzkA 2oo6*
Od
18 Lipiec 2006
Miasto
Bełchatów
Odpowiedzi
0
Czy będę za wygodna jak poproszę mamy doświadczone o wrzucenie linków do konkretnych DOBRYCH chust?

Fioletowa cudny Arturek :tak:

agacia84

Fanka BB :)
Od
10 Lipiec 2011
Miasto
kraków
Odpowiedzi
0
Myslałam o kupnie chusty elastycznej,ale słyszalam ,ze sprężynuje jak dziecko staje sie cięższe i to obciaża barki. Najlepsze pewnie beda pewnie chusty tkane.:confused:
Mam pytanie- jak długo dziennie można nosić dziecko w chuście?Czy dziecko sie nie przyzwyczai do noszenia i czy nie bedzie płakało jak nie bedzie akurat noszone?? Tego się najbardziej obawiam

reklama

DzikaBez

Fanka BB :)
Od
1 Październik 2011
Miasto
woj. małopolskie
Odpowiedzi
0
Doświadczone dziewczyny to i ja mam pytanko, chustę miałam kopic już prze Ewie, ale jak się urodziła był luty, pózniej zapomniałam, a jak miała 4 mc. to jakoś kupiłam nosidło babybjorn z którego jestem bardzo zadowolona ale starszej w nim nie ponoszę a młodsza musi mieć co najmniej 4 mc.- a ja z tym nosidłem to nawet atrakcją byłam w okolicy więc co dopiero z chustą.
Ale przejdę do pytania- chciała bym taka chustę żeby młodszą móc nosić w tej leżącej pozycji i w racie a i starsza na plecach albo na boku jak będzie jej wygodniej? Akurat moja Ewka jest drobniutka, 8,5 kg choć to pewnie znaczenia nie ma.
Jak będzie uniwesralna? czy za ok. 100 kupie dobrą używkę?

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku