reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty dla noworodka

Enidka

Aktywna w BB
Dołączył(a)
15 Czerwiec 2014
Postów
87
Miasto
Wrocław
Witam, mam pytanie. Czy któraś z Was korzysta z chust do noszenia noworodków? Rodzę w sierpniu a mój pierwszy synek będzie miał wtedy 17 miesięcy. Próbuję logistycznie ogarnąć jak wychodzić z chłopakami na spacer :) . Początkowo myślałam nad wózkiem rok po roku ale chyba z chustą będzie mi wygodniej (?) Czy któraś z Was korzysta i może mi polecić jaki typ najlepiej kupić? Widziałam że jest tego mnóstwo na rynku, elastyczne, bawełniane, kółkowe.... Proszę doświadczone mamy o pomoc :)
 
reklama
hej, ja nosze synka odkad skonczyl 2tygodnie i jest super. my od początku nosimy się w chuście tkanej, elastyki niby łatwiej się mota, ale starczają na krótko (do 7kg) i później ciężko sprzedać. a tkaną kupisz raz, nawet używaną tylko koniecznie splto skosno-krzyzowy, zakardowy albo diamentowy, nie daj sie skusic na te za 50 zl bo tylko sie zniechecisz :) na fb sa fajne grupy gdzie mozesz sie wszystkiego dowiedziec, a idealnie jakbys mogla spotkac sie z doradca, pomoze wybrac ci dlugosc chusty i nauczy podstawowych wiazan :) powodzenia z chuściakiem!
 
Ja tez bardzo sobie chwalę - szczególnie przy małej różnicy. U mnie było 18 miesięcy, a teraz 22. I nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez chusty. Szczególnie plac zabaw i bieganie za starszakiem, wyjścia na krótsze spacery, na rowerek - wolne ręce to podstawa. Na całą trójkę starczył mi jeden wózek 3w1 i jedną chusta tkaną (bawełniana natibaby). Do kompletu polecam jeszcze dostawke do wózka na dłuższe wypady (mam taką http://www.lascal.pl/products/dostawka-buggyboard-maxi). Później jeszcze zainwestowałam w nosidełko.
 
Do góry