reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty i nosidelka :)

reklama
Ja widzialam same golfy z kapturami :-D
Kurtki drogie :szok: Chcialabym miec kurtke, bo szkoda nosic chuste tylko w domu.
Teraz przyszla mi taka mysl do glowy ze przeciez za 3-4 lata koniec przygody z chustowaniem i az mi sie smutno zrobilo ;-):-D No bo przeciez trzeciego dziecka sobie nie zrobie tylko po to zeby nosic je w chuscie :-D
Pentelka KURTKA, BLUZA, POLAR M dla CHUSTOMAM !!! (867991962) - Aukcje internetowe Allegro
a ja sie ciesze, ze akurat półroczniaczka bede w sezonie w chuscie na dworze nosić :tak:
 
IzaBK a ty na co wymieniasz swoją kieszonkę? czy kółkową? Nie pamiętam, pamiętam tylko że śliczny bezowy sztruksik...
 
a ja właśnie zakupiłam:
Bears with flowers (3 pieces) - NATI Sling - Baby Wrap Around Sling Carrier)
za 80zł na chustobazarze :-D:-D:-D:-D:-D ale sie cieszę!!

Super zakup! Gratuluje!

Pentelka KURTKA, BLUZA, POLAR M dla CHUSTOMAM !!! (867991962) - Aukcje internetowe Allegro
a ja sie ciesze, ze akurat półroczniaczka bede w sezonie w chuscie na dworze nosić :tak:

O, to juz wiem co kupie ;-)

A widzialyscie to:http://www.chusty.com.pl/zdjecia/bbr-1.jpg 111 zl:szok:
 
IzaBK a ty na co wymieniasz swoją kieszonkę? czy kółkową? Nie pamiętam, pamiętam tylko że śliczny bezowy sztruksik...

masz oko do kolorków :-D to kółkowa bebelulu. zastanawiam sie właśnie, chy tkana czy elastyczna... po tym co pisałaś - chyba elastyczna, ale próbuje znaleźć taniej niz 80 :sorry2:
 
ja się przeszkoliłam w elastycznych - przeczytałam wszystkie sondy i wybralam Leny Lamb jakbym miala kupowac nową ale postanowilam, ze dam sobie 2 tygodnie jak znajdę około 80zł używaną to wezmę każdą tzn gabi, polekont, leny lamb, nati a jak nowa to leny lamb. A że sie ttrafila nati... akurat najmniej mi sie podoba. Najlepsze opinie ma gabi ale ma kieszonkę na plecach dziecka i raz, ze mi się nie podoba ta kieszonka, a dwa, ze dodatkowo grzeje, a w domu to lepiej żeby jak najcięńsza była. Ponoć najgrubsza polekont a najcieńsza nati (tylko te paski! no ale trudno)
 
reklama
Kilolek a bylas na chustoforum na warsztatach? U mnie w Gdańsku i Gdyni beda dwa spotkania Klubu Kangura :-D Chyba sie wybiore :tak: tylko musze poszukac kogos kto ze mna pojedzie, bo samej tak glupio :sorry2:
 
Do góry