reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chusty i nosidelka :)

reklama
ŚWIETNIE TO WYGLĄDA ALE JA JUŻ NIE BĘDĘ EKSPERYMENTOWAĆ NOSIDEŁKO ZAMÓWIŁAM LULU SPRZEDAŁAM TERAZ TYLKO CZEKAĆ AŹ PRZYJDZIE ZAMÓWIŁAM TAKIE:0810 WOMAR NOSIDEŁKO N15 __ RAINBOW __ EXCLUSIVE (859266399) - Aukcje internetowe Allegro to co ma ta babka reklamująca bez aplikacji i czarne:-D

Wyglada super, ale do mnie to nie przemawia ;-) przynajmniej teraz jak poznalam "smak" chusty ;-) dobra juz musze sknczyc o tym gadac bo A ma mnie juz dosc, jak slyszy o chustach. Gadam o nich na okraglo :-D chyba oszalalam na ich punkcie :-D
 
ŚWIETNIE TO WYGLĄDA ALE JA JUŻ NIE BĘDĘ EKSPERYMENTOWAĆ NOSIDEŁKO ZAMÓWIŁAM LULU SPRZEDAŁAM TERAZ TYLKO CZEKAĆ AŹ PRZYJDZIE ZAMÓWIŁAM TAKIE:0810 WOMAR NOSIDEŁKO N15 __ RAINBOW __ EXCLUSIVE (859266399) - Aukcje internetowe Allegro to co ma ta babka reklamująca bez aplikacji i czarne:-D
ładne, ale szkoda kregoslupa malucha, tak na kroczku strasnzie wisi... albo mi się wydaje bo wszystko porównuję do chusty.
Ja na pewno tez kupię nosidelko ale na jesienie. Z tym, ze na pewno ergonomiczne, bardzo fajne są. Szkoda, ze przed wakacjami nie kupilam to Kuba by na wczasach skorzystał
 
podobno sa grube i nie tak dobre jak te droższe ale lepsze od "samoróbek" czyli tych nieoryginalnych. Na chustoforum wyczytalam, ze ma za dużo elastiku przez co będzie sprężynowac przy chodzeniu. No i na aukcjach podają, że można ja nosić w róznych pozycjach ale do chust elastycznych jest tyko jedno wiązanie, inaczej nie można
Ja mam infantu kieszonkę i właściwie użyłam ją tylko kilka razy, bo była za mała na Kubę, a jak już siedział to zwyczajnie bylo mi za ciężko
tak sobie wtedy wyglądaliśmy ;-)
 

Załączniki

  • IMGP9789.jpg
    IMGP9789.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 59
Ostatnia edycja:
a moja Nati niestety do mnie nie dojdzie :-( okazało się, ze nie dogadałysmy się z dziewczyną która miała mi ją sprzedać i to nie ten rozmiar, ja potrzebuje maxi :-(i niestety musiałam zrezygnować :-:)-:)-:)-(
 
podobno sa grube i nie tak dobre jak te droższe ale lepsze od "samoróbek" czyli tych nieoryginalnych. Na chustoforum wyczytalam, ze ma za dużo elastiku przez co będzie sprężynowac przy chodzeniu. No i na aukcjach podają, że można ja nosić w róznych pozycjach ale do chust elastycznych jest tyko jedno wiązanie, inaczej nie można
Ja mam infantu kieszonkę i właściwie użyłam ją tylko kilka razy, bo była za mała na Kubę, a jak już siedział to zwyczajnie bylo mi za ciężko
tak sobie wtedy wyglądaliśmy ;-)
:-D
skoro za dużo - a jest 5% - to moze te pentelki są lepsze - mają 3,5% ? no chyba mniej się nie da?
a ile ma ta NATI, któa jednak do Ciebie nie przyjdzie? swoją drogą nie ta, to inna będzie :tak:
 
ładne, ale szkoda kregoslupa malucha, tak na kroczku strasnzie wisi... albo mi się wydaje bo wszystko porównuję do chusty.
Ja na pewno tez kupię nosidelko ale na jesienie. Z tym, ze na pewno ergonomiczne, bardzo fajne są. Szkoda, ze przed wakacjami nie kupilam to Kuba by na wczasach skorzystał

Powinno sie kupowac takie nosidla gdzie dzidzia ma nozki w zabke. Tak jest tez w chuscie. Dziecko musi jakby siedziec na pupie a nie wisiec :tak:

a moja Nati niestety do mnie nie dojdzie :-( okazało się, ze nie dogadałysmy się z dziewczyną która miała mi ją sprzedać i to nie ten rozmiar, ja potrzebuje maxi :-(i niestety musiałam zrezygnować :-:)-:)-:)-(

Oj, to szkoda :-( Tak samo mialam z LLamb, bo chcialam uzywana kupic, ale na koncu okazalo sie ze babka nie zrozumiala i chciala mi opchnac tkana a nie elastyczna :sorry2: I w sumie sie ciesze ze nowa kupilam, kosztowalo mnie to lacznie 150zl, ale mam ladna, nowa i juz ja pokochalam :-D
 
macie racje dziewczynki ale to nosidełko ma kładkę odciążającą bioderka tak pisze producent:
Nosidełko RAINBOW jest wielofunkcyjne. Najmłodsze pociechy można nosić w pozycji pionowej przodem do opiekuna lub bokiem w pozycji leżącej, co pozwala na wygodne i dyskretne karmienie. Specjalny, odpinany daszek chroni główkę maluszka przed nadmiarem bodźców zewnętrznych oraz szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi. Wraz z usztywnianym oparciem stanowią podporę dla kręgosłupa dziecka.
Nosidełko RAINBOW jest wyposażone w specjalną wkładkę, która umożliwia regulację wysokości siedzenia maluszka. Spełnia ona również funkcję korekcyjną dla niemowlaków z wadą bioder, gdyż pozwala na ich większy rozstaw. Dodatkowa wkładka powoduje większe odwiedzenie bioder dziecka, co wpływa korzystnie na ich prawidłowy rozwój. W nosidełku RAINBOW zastosowaliśmy innowacyjny system pozwalający łatwo i szybko umieścić dziecko wewnątrz.
Starsze dzieci można nosić w pozycji przodem lub tyłem do opiekuna. Istnieje możliwość odwinięcia górnej części nosidełka. Nosidełko RAINBOW jest także idealnym rozwiązaniem dla rodziców. Innowacyjna konstrukcja pasów nośnych.
.zapewnia duży komfort noszenia. Nosidełko zostało wyposażone w śliniaczek, który zabezpiecza ubrania przed zabrudzeniem.
Nosidełka WOMAR spełniają surowe Europejskie Standardy Bezpieczeństwa zgodnie z normą PN-EN 13209- 2:2006. Zgodnie z przepisami poddawane są różnorodnym testom. Użyte do ich produkcji tkaniny posiadają certyfikaty Őko-Tex Standard 100 lub Certyfikat Higieniczny, gwarantujące bezpieczeństwo dla zdrowia dziecka oraz najwyższą jakość użytych tkanin.

mi się osobiście chusty podobają ślicznie to wygląda ale to nie dla mnie:tak:
dziunka mi tam nie przeszkadza ciągłe gadanie bo ja też tak miałam z buzzem:-):-):-):-)
 
reklama
:-D
skoro za dużo - a jest 5% - to moze te pentelki są lepsze - mają 3,5% ? no chyba mniej się nie da?
a ile ma ta NATI, któa jednak do Ciebie nie przyjdzie? swoją drogą nie ta, to inna będzie :tak:
no widzisz, zainrygowało mnie to, bo ja osobiście tego nei sprawdzałam tylko napisałam to co wyczytałam na chustoforumie. Teraz weszłam na aukcje nati i w opisie jest 100% bawelny, więc ja w sumie nie wiem na czym ta "elastyczność" polega, moze na sposobie tkanie materiału czy jak?
Jedna dziewczyna pisąla, ze kupiła pentelkę i bardzo mocno jej sprężynowąła, wiec w sumie może faktycznie ta infant bedzie sprężynowąła bardziej

Powinno sie kupowac takie nosidla gdzie dzidzia ma nozki w zabke. Tak jest tez w chuscie. Dziecko musi jakby siedziec na pupie a nie wisiec :tak:
no własnie o to mi chodzi. W nosidle ergonomicznym dziecko siedzi jakk w chuście, bo to właściwie jest jjak pozszywana chusta tylko motać n
tak nie trzeba
http://www.chusty.com.pl/materialy/ne1.jpg
"Nosidła ergonomiczne zachowują się podobnie jak Mei-Taie – doskonale podtrzymują i otulają plecki dziecka w przeciwieństwie do typowych nosideł sztywnych dostępnych w naszych sklepach nie narzucają dziecku pozycji – miękko dopasowują się do dziecka.
Szczególnie wygodne są w noszeniu na plecach, choć można w nich nosić także dziecko na brzuchu i na biodrze"
Szczególnie Mei Tai mi się podoba
http://www.chusty.com.pl/materialy/mt2.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry